jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۷۱۷۵   ۱۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۰

آسایشگاه کودکان بی‌سرپرست یکی از لوکیشن‌های سریال نوروزی «سر به‌ راه» است که این روزها به کارگردانی سعید سلطانی در حال تصویربرداری است.

از سریال نوروزی شبکه سه چه خبر؟

ایرج محمدی - تهیه‌کننده مجموعه نوروزی «سر به‌ راه» - درباره‌ی روند تولید این مجموعه و شتاب‌زدگی در ساخت که به روال معمول در سریال‌های مناسبتی رواج دارد توضیحاتی را ارائه داد.

او با یادآوری اینکه مناسبت نوروز با ایام فاطمیه تقارن دارد، گفت: در این مجموعه تلاش کرده‌ایم موضوعی خانوادگی را با یک رویکرد اجتماعی به تصویر بکشیم.

محمدی در ادامه درباره‌ی شتابزدگی مجموعه‌های مناسبتی که آیا مشمول «سر‌ به‌ راه» نیز شده است، گفت: طبیعتا از نظر زمانی باید مقدورات لازم برای کار وجود داشته باشد که عوامل با تمرکز بیشتری کار کنند اما متأسفانه به دلیل فاصله زمانی کم، کار با سرعت انجام می‌شود که اگر زمان بیشتری در اختیار بود کار با کیفیت بهتری روانه آنتن می‌شد. اما باید بگویم از آنجا که عوامل گروه حرفه‌ای هستند، سعی می‌کنیم تسلط لازم را روی کار چه از جهت فنی، چه موسیقی،‌ چه تدوین و چه قصه داشته باشیم و امیدواریم با تمرکز و فاصله زمانی خوبی کار را پیش ببریم.

این تهیه‌کننده که پیش از این تهیه‌کنندگی مجموعه «روزهای بد به در» سعید آقاخانی را بر عهده داشت، درباره‌ی روند تولید مجموعه «سر به‌ راه» نیز گفت: در حال حاضر نزدیک به هشت روز است مشغول تصویربرداری هستیم و بخش‌هایی از منزل شخصیت اصلی این داستان - یحیی که نقش آن را مسعود کرامتی ایفا می‌کند - در حال تصویربرداری است.

او گفت: همچنین آسایشگاه کودکان بی‌سرپرست نیز از دیگر لوکیشن‌های سریال «سر به‌ راه» است که در حال تصویربرداری هستیم.

ایرج محمدی در پایان، مجموعه «سر به‌ راه» را یک سریال 15 قسمت 40 دقیقه‌ای که قصه آن را مهدی محمدنژاد یار نگارش می‌کند، عنوان کرد.

سریال «سر به راه» که به کارگردانی سعید سلطانی برای پخش در نوروز ۹۴ از شبکه سه ساخته خواهد شد، پنجم، بهمن ماه در لوکیشنی واقع درمنطقه ولنجک کلید خورد.

مسعود کرامتی، شهین تسلیمی، افسانه چهره‌آزاد، شقایق دهقان، ارژنگ امیرفضلی، محسن کیایی، سیاوش خیرابی و الناز حبیبی و ... در این سریال حضور دارند.

این سریال در 15 قسمت 40 دقیقه‌ای در نظر گرفته شده و نگارش آن همچنان ادامه دارد.

قصه سریال «سر به راه» درباره جوان خلاف‌کارِ نوپایی با بازی سیاوش خیرابی است که به جای زندان، مجبور به گذراندن دوره محکومیت خود در یک مؤسسه خدمات اجتماعی می‌شود.

سایر عوامل این سریال تلویزیونی عبارتند از:

مدیر تصویربرداری: محمد افسری، صدابردار: وحید سلطانی، مدیرتولید: اصلان مرتضایی، دستیار اول کارگردان: عادل سلطانی، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند و طراح گریم: زهره سیه‌پوش.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر