اعلام ویژه برنامه‌های راهپیمایی پیروزی انقلاب

فریاد الله اکبر در شب 22 بهمن

محدودیت‌های ترافیکی 22 بهمن اعلام شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعلام محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی همزمان با برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در مسیرهای 10 گانه منتهی به میدان آزادی خبر داد.
کد خبر: ۷۶۷۱۲۵
محدودیت‌های ترافیکی 22 بهمن اعلام شد

سرهنگ تیمور حسینی در حاشیه نشست کمیته هماهنگی ترافیکی برگزاری مراسم یوم‌الله 22 بهمن که پیش از ظهر چهارشنبه در محل ساختمان پلیس راهور برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اعلام محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی 22 بهمن، گفت: در مسیر شرقی و غربی خیابان آزادی، حد فاصل انقلاب و بخشی از خیابان دماوند تا بزگراه امام علی (ع)، در مسیر شمالی و جنوبی بزرگراه محمدعلی جناح تا پل شیخ فضل‌الله، از میدان توحید تا خیابان انقلاب و طول خیابان ولیعصر (عج) از میدان ولیعصر تا تقاطع انقلاب و بزرگراه یادگار امام تا شیخ فضل‌الله از ساعت 23 روز سه‌شنبه (21 بهمن ماه) ممنوعیت توقف وسایل نقلیه وجود دارد.

وی افزود: همکاران من در پلیس راهور از ساعت 23 شب بیست و یکم از توقف تمامی خودروهای پارک شده در مسیرهای اعلام شده جلوگیری به عمل خواهد آمد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه از ساعت 6 صبح روز 22 بهمن ماه در کلیه مسیرهای منتهی به محل برگزاری راهپیمایی، تردد هر گونه وسیله نقلیه موتوری ممنوع است، گفت: برای هر چه باشکوه‌تر شدن مراسم راهپیمایی امسال، علاوه بر بسیج همه امکانات و نیروها در پلیس راهور، در جلسه کمیته راهبردی از امکانات و توانمندی‌های ترافیکی دیگر دستگاه‌های شهری نیز استفاده کرده‌ایم.

سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه تمامی سیستم حمل و نقل عمومی اعم از مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی در طول برگزاری مراسم آماده خدمات‌رسانی ویژه به شهروندان هستند، افزود: علاوه بر این امکانات، 500 دستگاه ون، شرکت‌کنندگان در مراسم راهپیمایی را به صورت رایگان به محل‌های اعلام شده اعزام خواهند کرد.

وی درباره مسافرانی که قصد خروج از تهران و استفاده از تسهیلات پایانه جنوب و فرودگاه مهرآباد را دارند، گفت: برای شهروندانی که قصد خروج از تهران و استفاده از تسهیلات ترمینال جنوب و فرودگاه مهرآباد را دارند نیز برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده‌ایم که شهروندان می‌توانند برای خروج از تهران، وارد آزادراه تهران ـ کرج و قم شده و بدون برخورد کردن به ترافیک راهپیمایی، به راحتی از بزرگراه چمران، میدان توحید و اتوبان نواب به سمت جنوب از تهران خارج شوند. شهروندانی هم که قصد استفاده از فرودگاه مهرآباد را دارند، می‌توانند از بزرگراه همت و حکیم در شرق و غرب و اتوبان ستاری در مسیر جنوب به سمت فرودگاه مهرآباد استفاده کنند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: از ساعت 9 شب روز سه‌شنبه (21 بهمن ماه) ترمینال جنوب و پایانه غرب تعطیل است.

سرهنگ حسینی به شهروندان توصیه کرد: به موجب جلوگیری از ترافیک حاصل از راهپیمایی، از ساعت 6 صبح تا 24 از تردد در اتوبان یادگار امام و شیخ‌ فضل‌الله خودداری کنند.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها