jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۷۰۹۱   ۱۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۱

جام جم ورزشی: بای اینکه بارسلونا تا پایان سال 2016 حق جذب بازیکن جدید ندارد اما نمی خواهد قرارداد یکی از مهم ترین بازیکنان خود را تمدید کند.

جدایی یار صمیمی نیمار از بارسلونا

به گزارش جام جم ورزشی ، مدیربرنامه های دنی آلوز مدافع بارسلونا اعلام کرد پیشنهادی برای تمدید قرارداد به این مدافع ملی پوش برزیلی ارائه نشده تا وی در جستجوی یافتن باشگاه جدید باشد.

بارسلونا به دلیل محرومیت از سوی فیفا تا سال 2016 نمی تواند بازیکن جدیدی را جذب کند و فقط مجاز است با بازیکنان خود تمدید قرارداد کند. از آنجایی که بارسلونا انتخاب دیگری برای خط دفاع خود ندارد عدم پیشنهاد به آلوز برای تمدید قرارداد بسیار عجیب است.

آلوز فصل گذشته نیز از تمایل خود برای جدایی از بارسلونا گفته بود. در آن زمان گفته می شد باشگاه هایی نظیر چلسی ، منچسترسیتی و منچستریونایتد مشتریان او هستند. اکنون مشخص نیست که تیم بعدی او چه خواهد بود.

دنی آلوز دوست صمیمی نیمار دیگر ستاره برزیلی بارساست و در صورت جدایی از جمع کاتالان ها نیمار بیشتر از هر فرد دیگری ناراحت خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر