jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۱۵۸۱   ۳۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۹

جام جم ورزشی: سرمربی امارات به شدت از داور بازی دیروز ناراحت بود.

اعتراض بیهوده به داور + عکس

اماراتی‌ها در روزی که نمایش خوبی جلوی تیم ملی داشتند، با گل دقایق آخر رضا قوچان نژاد از تیم کشورمان شکست خوردند.

اماراتی ها عقیده داشتند که گل گوچی در شرایطی به دست آمده که مهاجم تیم ملی در آفساید قرار داشته و به همین دلیل از داور بازی انتقاد کردند.

البته اعتراض اماراتی ها بی فایده بوده چرا که در صحنه آهسته گل تیم ملی کاملا مشخص است که گوچی در آفساید نبوده و کمک داور بازی در این صحنه، شاهکار عمل کرده است.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد اعتراض های زیاد به داوری جام ملتهاست و سرمربی امارات در کنار کارلوس کی روش و سرمربی ازبکستان جزو معترضان به داوری بوده اند و باید دید کنفدراسیون فوتبال آسیا سرمربی امارات را جریمه می کند یا نه.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر