jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۰۰۳۷ ۲۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۵

شرکت اپل iOS 8.2 بتا را به عنوان آخرین نسخه آزمایشی سیستم عامل همراه خود منتشر کرده است که تائید می‌کند که آپدیت بزرگ بعدی iOS حاوی پشتیبانی آیفون از ساعت هوشمند اپل‌واچ بوده و اپلیکیشن جداگانه‌ی اپل‌واچ برای دستگاه‌های iOS عرضه خواهد شد.

نسخه آزمایشی iOS 8.2 با پشتیبانی از اپل‌واچ منتشر شد

به گزارش جام جم کلیک: شرکت اپل iOS 8.2 بتا را به عنوان آخرین نسخه آزمایشی سیستم عامل همراه خود منتشر کرده است که تائید می‌کند که آپدیت بزرگ بعدی iOS حاوی پشتیبانی آیفون از ساعت هوشمند اپل‌واچ بوده و اپلیکیشن جداگانه‌ی اپل‌واچ برای دستگاه‌های iOS عرضه خواهد شد.

در حالی که انتظار می‌رود تا انتهای زمستان ساعت هوشمند اپل‌واچ به بازار عرضه شود و فروشگاه‌های این شرکت برای رخداد بزرگ اپل‌واچ خود را آماده می‌کنند، توسعه‌دهندگان نیز می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که اپلیکیشن‌های انها با ساعت هوشمند اپل هماهنگی لازم را خواهد داشت.

iOS 8.2 بتا جدید اپل امکان دسترسی به اپلیکیشن اپل‌واچ را فراهم نکرده است اما می‌توانید در آن تنظیمات لازم برای دسترسی از طریق بلوتوث ، آن را مشاهده کنید.

اپلیکیشن اپل‌واچ یک اپلیکیشن مستقل خواهد بود که از آن برای مدیریت تنظیمات ساعت هوشمند اپل‌واچ بهره خواهید برد و روند دانلود و نصب مستقیم اپلیکیشن بر روی این ساعت هوشمند را تسهیل خواهد کرد و در عین حال می‌توانید برای اجرای برخی اپلیکیشن‌های گوشی خود استفاده کنید.

منبع: فارنت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر