jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۵۴۴۳   ۱۳ دی ۱۳۹۳  |  ۲۱:۰۳

جام جم ورزشی: ستاره چترباز رئال مادرید باید در انتظار جریمه سنگینی از سوی باشگاه خود باشد.

جریمه برای فوتبالیست چترباز +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید هم اکنون برای پشت سر گذاشتن تعطیلات در دبی به سر می برد. این بازیکن فرانسوی در دبی به یک تفریح هیجان انگیز اما خطرناک روی آورد، تفریحی که جز ممنوع های باشگاه رئال مادرید به شمار می رود. بنزما با حضور در یک باشگاه چتربازی با کمک یک مربی از هواپیما بیرون پریده است. پیش از این سایر ستاره های رئال مادرید به دلیل کارهایی مثل گاوبازی و موتورسواری با جریمه روبرو شده بودند. حالا این جریمه در انتظار کریم بنزما است، ستاره ای که نسبت به سایر هم تیمی های خود کار خطرناک تری انجام داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر