jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۵۱۰۶۷   ۲۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۶

بازیگر «اتاق عمل» پیش‌بینی کرد این مجموعه مانند دیگر آثار مهران مدیری اثری پرمخاطب شود.

بهبود حال امیرسلیمانی و حضور در «اتاق عمل»

سپند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون درباره شرایط این روزهای خود گفت : خدا را شکر که نسبت به ماه‌های گذشته خیلی بهتر شدم و بعد از یک دوره سخت حدود چهار ماه که مدام در مسیر منزل و بیمارستان بود، شرایط مساعدی دارم و دوباره با انرژی فعالیت خود را شروع کردم و مشکل خاصی وجود ندارد و در حال حاضر هم مشغول همکاری با مهران مدیری در مجموعه «اتاق عمل» هستم که مقابل دوربین رفتم و فکر می کنم که این مجموعه هم مانند آثار قبلی مدیری با استقبال خوبی مواجه شود.

وی در ادامه درباره اینکه در سال جاری هیچ فیلم سینمایی را در کارنامه خود نداشته گفت: شاید من جزو بازیگرانی هستم که در دسته بندی بازیگران تلویزیون محسوب می شوم ، اما باید عنوان کنم که فارغ از اینکه مدعی باشم که بازیگر خیلی سطح بالایی هستم، اما شعار نمی‌دهم و از جایگاه فعلی خودم راضی هستم و معتقدم که در این راه وقتی راضی به رضای خداوند باشی اتفاق خوبی خواهد افتاد و خودش در این مسیر تو را همراهی می کند که این اتفاق برای من افتاده است.

امیرسلیمانی در پایان گفت : من صمیمانه از شما و همه کسانی که در این مدت جویای حال من بودند تشکر می کنم و از کسانی هم که حالم را نپرسیدند هیچ دلخوری ندارم. با توجه به اینکه سال‌هاست در این حرفه مشغول فعالیت هستم ، می دانم که احوال دیگران را پرسیدن کار بسیار بزرگی است، اما نپرسیدن حال دیگران فضیلت نیست و در مجموع متشکرم از همه دوستان. (سوره سینما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر