jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۵۱۰۶۷   ۲۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۶

بازیگر «اتاق عمل» پیش‌بینی کرد این مجموعه مانند دیگر آثار مهران مدیری اثری پرمخاطب شود.

بهبود حال امیرسلیمانی و حضور در «اتاق عمل»

سپند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون درباره شرایط این روزهای خود گفت : خدا را شکر که نسبت به ماه‌های گذشته خیلی بهتر شدم و بعد از یک دوره سخت حدود چهار ماه که مدام در مسیر منزل و بیمارستان بود، شرایط مساعدی دارم و دوباره با انرژی فعالیت خود را شروع کردم و مشکل خاصی وجود ندارد و در حال حاضر هم مشغول همکاری با مهران مدیری در مجموعه «اتاق عمل» هستم که مقابل دوربین رفتم و فکر می کنم که این مجموعه هم مانند آثار قبلی مدیری با استقبال خوبی مواجه شود.

وی در ادامه درباره اینکه در سال جاری هیچ فیلم سینمایی را در کارنامه خود نداشته گفت: شاید من جزو بازیگرانی هستم که در دسته بندی بازیگران تلویزیون محسوب می شوم ، اما باید عنوان کنم که فارغ از اینکه مدعی باشم که بازیگر خیلی سطح بالایی هستم، اما شعار نمی‌دهم و از جایگاه فعلی خودم راضی هستم و معتقدم که در این راه وقتی راضی به رضای خداوند باشی اتفاق خوبی خواهد افتاد و خودش در این مسیر تو را همراهی می کند که این اتفاق برای من افتاده است.

امیرسلیمانی در پایان گفت : من صمیمانه از شما و همه کسانی که در این مدت جویای حال من بودند تشکر می کنم و از کسانی هم که حالم را نپرسیدند هیچ دلخوری ندارم. با توجه به اینکه سال‌هاست در این حرفه مشغول فعالیت هستم ، می دانم که احوال دیگران را پرسیدن کار بسیار بزرگی است، اما نپرسیدن حال دیگران فضیلت نیست و در مجموع متشکرم از همه دوستان. (سوره سینما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها