jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۷۵۰۲۲۳   ۲۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۵

جمشید مشایخی به همراه عده‌ای دیگر از هنرمندان سینما و تلویزیون در «فرش قرمز» تلویزیون به مفهوم ایثار، فداکاری و شهادت می‌پردازند.

جمشید مشایخی در «فرش قرمز» تلویزیون

شیلا رضاییان، مجری برنامه «فرش قرمز» درخصوص جزئیات این برنامه گفت: برنامه «فرش قرمز» به سفارش بنیاد شهید و امور ایثارگران، هفته گذشته با حضور عده‌ای از هنرمندان در تهران کلید خورد. این برنامه در 30 قسمت 30 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه اول سیما در ایام دهه فجر امسال در نظر گرفته شده است.

1418731580135_IMG_7129.jpg

وی افزود: جمشید مشایخی‌، محمود پاک نیت‌، مجید شهریاری‌، گیتی معینی‌، رضا توکلی‌ و عده‌ای از ورزشکاران و خوانندگان مطرح کشور از جمله مهمانان «فرش قرمز» هستند که به مفهوم ایثار‌، فداکاری و شهادت می‌پردازند.

این مجری تلویزیون همچنین اظهار کرد: برنامه «فرش قرمز» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اشکان درویشی تهیه شده است. طبق گفته‌ی کارگردان «فرش قرمز» در هر قسمت از این برنامه یکی از هنرمندان مطرح کشور مهمان یکی از خانواده‌های معظم شهدا می‌شوند و با آنها به گفت‌وگو می‌نشینند. این برنامه در قالبی نو ارائه خواهد شد و در فضایی ساده و صمیمی به تصویر کشیده خواهد شد.

رضاییان در پایان اعلام کرد: بخش مربوط به خوانندگان و ورزشکاران در فاز دوم از برنامه «فرش قرمز» ضبط خواهد شد. تاکنون گفت وگو با جمشید مشایخی‌، محمود پاک نیت،‌ مجید شهریاری‌، گیتی معینی و رضا توکلی به ضبط رسیده است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر