jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۷۴۷۱۹۷   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۳

برگ سیاه دیگری در کارنامه کنفدراسیون والیبال آسیا

یک اتفاق تلخ دیگر برای والیبال ایران

جام جم ورزشی: میزبانی مسابقات جام باشگاه های آسیا و زیر 23 سال آسیا از ایران گرفته شد تا اتفاق تلخ دیگری برای والیبال ایران ثبت شود. گویا دشمنی ها با والیبال ایران تمامی ندارد.

یک اتفاق تلخ دیگر برای والیبال ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، برای فهمیدن این موضوع که سلب میزبانی ایران از مسابقات جام باشگاه های آسیا و زیر 23 سال آسیاصحت دارد یا خیر کار مشکلی نداشتیم. مراجعه به سایت رسمی فدراسیون والیبال آسیا و چند سایت دیگر پاسخ سوال ها را به یکی از بدترین خبرهای ورزشی امروز می دهد.

بر اساس گزارش ها میزبانی این رقابت ها از ایران سلب و به کشور میانمار داده شده است آن هم در حالی که ابتدا در رابطه با این خبر سکوت خبری قابل توجهی وجود داشت. میانمار اکنون مشکلات سیاسی متعددی دارد و در زمینه میزبانی هم نمی توانند همانند ایران باشند با این حال اکنون آنها میزبان مسابقات جام باشگاه های آسیا و زیر 23 سال آسیا هستند.

سعید درخشنده، مسئول رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال ایران با اظهار تعجب از پس گرفتن میزبانی مسابقات جام باشگاه های آسیا و زیر 23 سال آسیا به سایت فرهیختگان گفته است: نمی دانم چرا این میزبانی ها را گرفتند و در سکوت کشورهای مسلمان به میانمار دادند. به نظرم رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا اقتدار لازم را ندارد.


وی در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود اعلام رسمی فدراسیون والیبال ایران، میزبانی مسابقات جام باشگاه های آسیا و زیر 23 سال آسیا از ایران گرفته شد، اظهار کرد: سوال من هم همین است. چطور کشورهای اسلامی که تعدادشان کم نیست حاضر شدند، مسابقات باشگاه های مردان آسیا در کشور میانمار برگزار شود. کشور میانمار مشکلات سیاسی زیادی با مسلمانان دارد. قرار بود اجلاس هیات رئیسه هم در میانمار باشد اما این اتفاق نیفتاد. نمی دانم چه اتفاقی افتاد که دو میزبانی دیگر را هم از ایران گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها