jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۴۷۰۳۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه پایان قراردادش با روبین‌کازان روسیه با پیشنهادهای جدیدی مواجه شده است. کمتر از یک ماه تا پایان قرارداد سردار آزمون با باشگاه روبین‌کازان روسیه مانده که این بازیکن نوزده ساله با پیشنهادهای خوبی روبه‌رو شده است.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان که طبق اخبار رسانه‌های انگلیسی و ایتالیایی در ابتدای فصل پیشنهادهایی از آرسنال، یوونتوس، تاتنهام، لیورپول و بارسلونا داشت، به دلیل مخالفت باشگاه روبین‌کازان روسیه با جدایی‌اش، تصمیم گرفت در این تیم بماند و در نقل‌ و انتقالات زمستانی بهترین تصمیم را بگیرد.

هم‌اکنون باشگاه روبین‌کازان روسیه پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله را به آزمون داده و از این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش نیز خواسته بسته پیشنهادی خود را به باشگاه ارائه کنند. قرار است ظرف یکی دو هفته آینده مذاکرات برای تمدید قرارداد نهایی شود تا اگر دو طرف به توافق رسیدند، این مهاجم ایرانی برای دو سال دیگر در روبین‌کازان بماند.

به گزارش تسنیم، آزمون بجز پیشنهاد تمدید قرارداد با روبین‌کازان و البته چند تیم روسیه‌ای دیگر، دو پیشنهاد جدی هم از لیگ برتر انگلیس دارد. تیم‌های لیورپول و کوئینزپارک رنجرز که به ترتیب در رتبه‌های نهم و هفدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس قرار دارند، صحبت‌هایی با مدیر برنامه‌های سردار آزمون انجام داده‌اند و منتظر پاسخ این بازیکن هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر