با شروع فصل سرما و بارش برف در ارتفاعات تهران، پیست اسکی توچال میزبان علاقه مندان به ورزش‌های زمستانی شده است. پیست اسکی توچال در فاصله ۵ کیلومتری از شمال تهران جزو نزدیک‌ترین پیستهای اسکی به پایتخت در جهان است که امکان ۷ ماه اسکی در آن مهیا است.
کد خبر: ۷۴۶۲۰۳
اسکی؛ لذتی زمستانی در فصل پاییز [مجموعه عکس]

جام جم سرا:

(عکس: محمد بابایی+ هادی هیربدوش+ حسین اسماعیلی/ایرنا+ مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
زهرا از همدان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
۰
۰
وااای! چه كیفی داره!
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
۰
۰
یكسری از عكساتون مربوط به كوهنوردی و كوهنورهاست، این دو قشر به دلیل تفاوت در طرز تفكر و دیدگاههاشون به كلی با همدیگه فرق می كنن. یك قشر برای ذات طبیعت و كوهستان به اونجا قدم میذاره و برای مادر طبیعت احترام زیادی قائله و لی اون قشر دیگر برای خودنمایی و پز و جلب توجه و ارائه رفتارهای توجه طلبانه و نه برای علاقه به طبیعت به اون ارتفاعات قدم میذاره.
ضمنن از هزینه ی سرسام آور نیم روز اسكی هم بنویسین تا صادقانه تر مطلبتون رو منتشر كرده باشین
مراد شمشیری
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
به اون دو تا عكس می گین یك سری عكس؟!! :) اونها كه دارن از كوه بالا می رن دارن می رن جای بكر تری برای اسكی پیدا كنن. فكر می كنم با اسكیبازها خیلی مشكل داری اقا بهرام. متاسفانه یكی از بزرگترین عیب های ما (خودم رو می گم) اینه كه تا یه چیزی می بینیم یا از چیزی خوشمون نمی اد یا چیزی ناراحتمون می كنه زود جمع می بندیم و همه رو با یه چوب می رونیم. این خطاست و همه مون رو با هم دشمن می كنه. بین همه ادم ها با هر سلیقه و علاقه ای هم خوب هست هم بد
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها