jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۰۶۴۸   ۲۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۵

جام جم ورزشی: بازیکن سابق پرسپولیس در صفحه اجتماعی خود درگذشت پیشکسوت استقلال را تسلیت گفت.

پیام پژمان جمشیدی برای درگذشت غلامحسین‌ مظلومی

به گزارش جام جم ورزشی ، پژمان جمشیدی با قرار دادن عکس و متنی در اینستاگرام درگذشت غلامحسین مظلومی، پیشکسوت استقلال را تسلیت گفت.

این متن به شرح زیر است:

«سلام؛ غلامحسین خان مظلومی هم از بینمان رفت. رفت جزو میلیاردها انسانی که بار سفر را از این دنیا بستن. فرقی نمی‌کنه کی باشی و چقدر افتخار همراهت باشه. فرقی نمی‌کنه کجای کار باشی. وقتش که برسه باید برسی. چقدر داستان زندگی غم‌انگیزه پیش خودم فکر می‌کنم این همه تلاش برای چیه به کجا می‌خواهیم برسیم؟ به چه قیمتی از دست هم دلخور می‌شیم! یا واقعاً چه فرقی می‌کنه کی موفق می‌شه و می‌درخشه و حتی بهترین می‌شه و سیمرغ می‌گیره و یا قهرمان می‌شه و یا حتی اصلاً مگه مهمه که نتیجه دربی چی میشه.

اما تهش به این نتیجه می‌رسیم که چاره‌ای نیست جز زندگی و زندگی چیزی نیست جز همین تلاش و لذت‌هایی مثل عشق، خانواده و کار و سفر و فوتبال و هنر و هیجاناتی مانند دربی و جام جهانی و المپیک و... باید تا هستیم برای بودنمان تلاش کنیم و تا میشه از دنیا لذت ببریم و از کنار هم بودن. فعلاً که با همیم و هستیم، هر وقت که زمان رفتن هم شد که شد. با سری بلند و دلی آرام می‌ریم جایی که همه رفتن و می‌رن. شاید زمانی و جایی دیگه باز از بودن با هم عشق کردیم. غلامحسین‌خان مظلومی روحتون شاد.

دوستدارتون پژمان»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها