با مجری های دیگر اختلافی ندارم

فرزاد حسنی: از قول من یک تیتر زشت زدند/ عکس

فرزاد حسنی، در حاشیه مقتل خوانی در برنامه سوگ چامه ها یادمان ملی ایرانیان، گفت: اولین بار نیست که مقتل خوانی می کنم، قبلا هم مطالعات زیادی در خصوص مقتل خوانی به زبان های فارسی و عربی داشته ام.
کد خبر: ۷۴۰۵۲۲
فرزاد حسنی در حال مقتل خوانی/ عکس

فرزاد حسنی مجری تلویزیون و رادیو با بیان اینکه برج میلاد تهران قابلیت های ویژه ای برای معرفی آیین های عاشورایی دارد، گفت: در محیط های فرهنگی شهر اتفاق هایی از این دست باید بیشتر رخ دهد و برج میلاد به عنوان رأس محیط های فرهنگی شهر تهران برای به تصویر کشیدن آیین های عاشورایی از ظرفیت بالایی برخوردار است.

فرزاد حسنی

وی توضیحات اضافه کرد: در مقتل ما بیشتر به توصیف واقعه کربلا می پردازیم که این توصیف باید همراه با حس عاطفی باشد، به همین دلیل من هم سعی کردم در مقتل خوانی برج میلاد تهران با حس و حال نویسنده حرکت کنم.

حسنی تصریح کرد: وقتی وارد خیمه شدم و خواستم مقتل خوانی را شروع کنم تصورش را هم نمی کردم که خیمه مملو از جمعیت شود، اما چند دقیقه ای از آغاز مقتل خوانی نگذشته بود که خیمه لبریز از جمعیت شد که این همه حاکی از روحیه دینی و علاقه مردم ایران به اهل بیت (ع) است.

این مجری تلویزیون گفت: واقعیت این است که هر کجا نام اباعبدالله (ع) برده شود، به برکت این نام، شور و حال خاصی در مجلس ایجاد می شود. اگر مجلس مقتل خوانی ما نیز صفایی داشت ، فقط و فقط به برکت نام امام حسین (ع) بود. (ایرنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۲۹ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
تو برو زیرابروتو بردار
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۰۴ آذر ۱۳۹۳
گیرم كه ابرو برداشته باشه، كه بر نداشته ...... از غیبت و تهمت و افترا كه بدتر نیست من موندم شماها دیگه چه مسلمونهای هستید واقعا كه .....
سید
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۶ - ۰۴ آذر ۱۳۹۳
اولاً ایشون ابرو برنداشته....اگه هم برداشته به شما ربطی نداره حواست به خودت باشه ...چقد غیبت ، چقد تنگ نظر ، چقد حسود ....خدا به فریادتون برسه

نیازمندی ها