در نمایشگاه خودرو لس آنجلس

نسل جدید نیسان مورانو رونمایی شد + عکس

به زودی انتظارها به سر می رسد و یکی از قدیمی ترین نمایشگاههای خودروی جهان به مدت 10 روز نبض هیجان دنیای خودروسازی را در دست خواهد گرفت.
کد خبر: ۷۳۹۷۵۶
خودروسازها به لس‌آنجلس می‌ آیند + عکس

نمایشگاه خودروی لس آنجلس با قدمتی درحدود 107 سال یکی از قدیمی ترین آوردگاههای خودرویی جهان به شمار می آید.

امسال این نمایشگاه از روز جمعه 21 نوامبر (30 آبان) به روی هزاران علاقمند گشوده می شود تا دنیا با تازه ترین دستاوردهای صنایع خودروسازی آشنا شود.

به عقیده کارشناسان درحالی که تنها چند هفته از پایان نمایشگاه خودروی پاریس می گذرد اما به جرات می توان گفت بسیاری از شرکت های سرشناس خودروسازی جهان گل سرسبد محصولات خود را برای ارایه در لس آنجلس کنار گذاشته اند.

آئودی از جمله این شرکت هاست. این برند سرشناس خودروساز در نمایشگاه امسال لس آنجلس حضوری جدی و پررنگ خواهد داشت.

گفته می شود مدل مفهومی «A9» اصلی ترین محصول این شرکت در نمایشگاه لس آنجلس است.

این خودروی لوکس درحالی به زودی رونمایی می شود که به جز چند تیزر تبلیغاتی هیچ اطلاعات فنی درباره آن منتشر نشده است.

به گفته کارشناسان، این خودروی مفهومی نتیجه نگرش نوینی است که در شرکت آئودی و همزمان با تغییر رئیس آن شکل گرفته است.

البته «A9» تنها محصول شاخص آئودی در نمایشگاه امسال نخواهد بود. خودروی «R8» نیز که در ماههای اخیر به روزرسانی های زیادی در ساختار موتوری آن صورت گرفته همچنان مورد علاقه طرفداران آئودی است. برنامه آئودی برای تولید محدود این خودرو از جمله عوامل جذاب کننده این محصول به شمار می آید.

در کنار آئودی، مرسدس بنز همیشه معروف نیز با توپ پر به نمایشگاه امسال لس آنجلس آمده است.

«می باخ S600» برای نخستین بار در این نمایشگاه به دنیا معرفی می شود. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره این خودروی لوکس ارایه نشده است.

در کنار این غول دیدنی، خودروی مفهومی «G-Code» نیز به نمایش عمومی گذاشته می شود.

طراحی این خودرو در چین صورت گرفته است. همچنین خودروهای دیگری نظیر «S550» دوگانه سوز، CLS 63 AMG، AMG GT S و C 63 AMG از مرسدس بنز در نمایشگاه امسال لس آنجلس به نمایش گذاشته می شوند.

اما یک خودروساز آلمانی دیگر نیز در این نمایشگاه شانه به شانه مرسدس حرکت می کند.

بی.ام.و با دو خودروی جذاب X5M و X6M در نمایشگاه لس آنجلس حاضر می شود البته هنوز معلوم نیست که این شرکت خودروساز بمب خبری دیگری نیز خواهد داشت یا نه!

برای برخی برندهای خودروساز نظیر جگوار، نمایشگاه لس آنجلس همواره یکی از اصلی ترین آوردگاهها بوده است.

جگوار برای نمایشگاه امسال 8 مدل مختلف از Jaguar F-Type خواهد داشت. از آنجاکه اطلاعاتی در این زمینه منتشر نشده همه منتظر هستند تا شاهد گرد و خاک جگوار در نمایشگاه امسال لس آنجلس باشند.

مثال جگوار درخصوص فورد نیز صدق می کند. این شرکت خودروساز که در تاریخ فعالیتش با سری «ماستنگ»ها معروف شده امسال با GT350 خط و نشان جدی برای سایر رقبا کشیده است.

این شرکت تنها تصویری مبهم از محصول جدیدش ارایه کرده تا هیجان رونمایی از آن را همچنان در اوج نگاه دارد.

و در نهایت پورشه. برای این برند که به تولید خودروهای لوکس و گران قیمت شهرت دارد نمایشگاه لس آنجلس بهترین فرصت برای جذب بازارهای جدید است.

این شرکت خودروساز امسال با مدل های 991 GTS در نمایشگاه لس آنجلس حاضر خواهد بود، هر چند شاهد Cayenne GTS نیز خواهیم بود.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها