jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۳۹۷۲۴   ۲۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۳

مجید صالحی - بازیگر سینما و تلویزیون - در سریال «ابله» کمال تبریزی در دو نقش متفاوت بازی می‌کند و در هر دو نقش گریمی دارد که او را از چهره‌ی واقعی‌اش به شدت دور کرده است.

دو چهره‌ متفاوت از مجید صالحی در «ابله»/ عکس

صالحی که به عنوان یکی از بازیگران مجموعه نمایش خانگی «ابله»، در دو نقش تهیه‌کننده و پدر مهرداد بازی می‌کند، با گریم مجید اسکندری شباهت بسیار زیادی به دو تن از تهیه‌کنندگان قدیمی تلویزیون پیدا کرده است.

یکی از عکس‌ها صالحی را در اتاق گریم سریال «ابله»، با اجرای مرتضی کهزادی و طراحی مجید اسکندری نشان می‌دهد.مجید صالحی در این تصویربه عنوان پدر مهرداد گریم می‌شود.

http://media.isna.ir/content/1415528329683_158.JPG/4

این بازیگر علاوه بر این نقش، در چهره‌ای دیگر به عنوان شکوهی - تهیه‌کننده - در این مجموعه ایفای نقش می‌کند.

http://media.isna.ir/content/1413896641747_amin%20khosroshahi%20(1%20of%2022).JPG/4

مجید صالحی درخصوص گریم خود پیش از این گفته بود: کار مجید اسکندری واقعا عالی بود.

او که از گریم خود رضایت داشت، درخصوص همکاری‌اش با کمال تبریزی و کار در شبکه نمایش خانگی اظهار کرده بود: قصه برایم مهم نبود و بیشتر کمال تبریزی برایم اهمیت داشت.

«ابله» این روزها به یکی از سوژه‌های شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. گریم‌های بازیگران از علل توجه مخاطبان شبکه‌های اجتماعی به این سریال است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها