jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۹۵۴۱   ۲۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۹

جام جم ورزشی: روز گذشته لیورپول در عین خوش شانسی موفق شد با گل های دقایق پایانی یک پیروزی شیرین مقابل کوئینز پارک رنجرز در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس به دست بیاورد.

ناکامی مهاجم گران قیمت در گلزنی+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، هر چند لیورپول به پیروزی مهمی دست یافت اما بار دیگر به سرمربی این تیم یعنی براندان راجرز و هواداران لیورپول ثابت شد خرید ماریو بالوتلی ایتالیایی آن هم با مبلغ گزاف 16 میلیون پوند یک اشتباه بوده است. بالوتلی که در ابتدای این فصل از میلان به لیورپول پیوست در شش مسابقه ای که برای لیورپول در لیگ برتر به میدان رفته هنوز موفق به گلزنی نشده است. او روز گذشته مقابل کوئینز نیز در راه گلزنی بسیار ناکام بود و یک فرصت مسلم گلزنی را که هر مهاجمی طبیعتا باید تبدیل به گل کند از دست داد. در یکی از فرصت های بسیار خوب لیورپول بالوتلی در فاصله شش متری از دروازه حریف و در حالی که صاحب توپ شده بود و هیچکس به غیر از دروازه بان در برابر او قرار نداشت توپ را به بیرون فرستاد تا طلسم گل نزدن او در این تیم بندرنشین ادامه داشته باشد. نگاهی به صحنه ای که بالوتلی فرصت مسلم گلزنی را از دست داد بیندازید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها