jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۷۷۵۳   ۲۳ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۷

جام جم ورزشی: با پرداخت جریمه نقدی و ارسال مدارک آن برای سازمان لیگ، بازی پیام صادقیان در دیدار فردای سرخپوشان در جام حذفی مقابل تیم کارگربنه گز بلامانع اعلام شد.

صادقیان در جام حذفی بازی می کند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جریمه نقدی اعلام شده از سوی کمیته انضباطی مربوط به پیام صادقیان صبح امروز واریز و اسناد آن در اختیار سازمان لیگ قرار گرفت.

بنابر اعلام مصطفی شهبازی مسئول تعیین وضعیت بازیکنان، با توجه به اینکه جریمه نقدی پیام صادقیان پرداخت شده است و با پایان محرومیت انضباطی، مشکلی برای همراهی پرسپولیس در بازی‌ها نخواهد داشت.

پیش از این نیز سخنگوی باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود؛ با وجود آنکه ماه در قانون 30 روز تعیین شده بر این اساس محرومیت پیام صادقیان تا بازی جام حذفی تمام شده تلقی می‌شود. تفسیر خود کمیته انضباطی را درباره حکم صادره خواستیم که آنها نیز همین نظر را طی نامه رسمی تائید کرده و اعلام داشتند که وی از 24 مهر ماه امکان همراهی پرسپولیس در رقابت‌های مختلف را دارا خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها