jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۲۶۴۳۰   ۱۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

اتصال به شبکه نسل سوم تلفن همراه ایرانسل آسان است اما باید روی هر گوشی تنظیمات ویژه سیستم عامل آن برای روشن کردن خدمات نسل سه، اعمال شود که شرح آن در ذیل به تناسب سیستم عامل آن آمده است

راهنمای عملی اتصال به شبکه نسل سوم تلفن همراه ایرانسل

اتصال به شبکه نسل سوم تلفن همراه ایرانسل آسان است اما باید روی هر گوشی تنظیمات ویژه سیستم عامل آن برای روشن کردن خدمات نسل سه، اعمال شود که شرح آن در ذیل به تناسب سیستم عامل آن آمده است.

اپل iOS

برای وارد کردن تنظیمات روی گوشی های با سیستم عامل iOS باید ابتدا وارد منو شده و سپس Settings را انتخاب کرده و در Setting گزینه Cellular انتخاب شود. حالا گزینه Cellular Date را روشن (on) کنید و پس از آن می توانید از اینترنت سیم کارت تان استفاده کنید. برای استفاده از اینترنت پهن باند ایرانسل گزینه Enable 3G را نیز روشن کنید.

اندروید۴ و بالاتر

برای تنظیمات گوشی های دارای سیستم عامل اندروید نسخه ۴ و بالاتر ابتدا باید تنظیمات اینترنت را وارد سپس گزینه WCDMA را انتخاب کرد. از طریق دکمه منو یا گزینه برنامه های کاربردی (Apps)، گزینه تنظیمات (Settings) انتخاب و گزینه بیشتر انتخاب شود. اکنون باید قسمت شبکه های تلفن همراه (Mobile networks) را کلیک و در صفحه ذیل گزینه داده ها فعال شد (Date enabled) باید تیک داشته باشد سپس روی گزینه دسترسی به نام نقاط یا نام‌های نقطه دستیابی (Access Point Names) کلیک شود. از طریق دکمه منو APN جدید (New APN) انتخاب و در پنجره باز شده در قسمت نام Name کلمه Irancell-GPRS و در قسمت APN کلمه mtnirancell تایپ شود و از طریق دکمه منو گزینه ذخیره (Save) را انتخاب کرد. سپس به صفحه تنظیمات شبکه های تلفن همراه (Mobile networks setting) برگردید و گزینه حالت شبکه (Network mode) را در حالت WCDMA/GSM قرار دهید.

برای تنظیمات تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید نسخه های قدیمی باید گزینه برنامه ها (Application) و سپس تنظیمات (Settings) را انتخاب و بخش بی سیم و شبکه (Wireless & Network) را انتخاب کرد. سپس زیر منوی شبکه های موبایل (Mobile Networks) را انتخاب و گزینه نام های نقطه دستیابی (Access Point Names) را انتخاب کرد. ۵٫ در پنجره باز شده در قسمت نام (Name) کلمه Irancell-GPRS و در قسمت APN کلمه mtnirancell را تایپ و از طریق دکمه منو گزینه ذخیره (Save) را انتخاب کنید. سپس به صفحه تنظیمات شبکه موبایل (Mobile Network setting) برگردید و در قسمت حالت شبکه (network mode) را در حالت WCDMA/GSM انتخاب کنید.

ویندوزفون۸
برای گوشی‌های با سیستم عامل ویندوزفون۸ باید ابتدا گزینه تنظیمات انتخاب کرد و سپس روی گزینه access point کلیک کرد. در برخی از گوشی ها در این قسمت Mobile Network وجود دارد. در صفحه access point فهرستی از نقاط دستیابی که قبلا ساخته شده است، مشاهده می شود و برای ساخت یک نقطه دستیابی جدید باید روی دکمه add در پایین صفحه کلیک کرد. در صفحه جدید باید مشخصات نقطه دستیابی جدید را تنظیم کرد و از میان این مشخصات فقط دو گزینه Connection name و Access Point Name را تکمیل کرد. برای گزینه name Connection کلمه Irancell- GPRS و برای Access Point Name عبارت mtnirncell وارد سپس روی گزینه تایید (ذخیره) کلیک و روی دکمهOK کلیک شود.
اطلاعات بیشتر درباره تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های با سیستم عامل های بلک بری، جاوا، سیمبیان، Bada و MeeGo در سایت ایرانسل به نشانی www.Irancell.ir قرار دارد.

منبع: ایستنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر