jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۳۸۰۳   ۱۰ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۰

لاله صبوری توضیحاتی درباره حضور در سریال «معراجی‌ها» داد، از مشکلات تصمیم‌گیری برای ایفای نقش با وجود کامل نبودن فیلمنامه‌ها سخن گفت و علت کم‌کاری‌اش را نیز توضیح داد.

لاله صبوری: نمی‌توانم از خانواده‌ام دور شوم

لاله صبوری بازیگر تلویزیون درباره ایفای نقش لیلا همسر یک رزمنده مفقودالاثر در سریال «معراجی‌ها» اظهار کرد: گرچه این نقش کم و بیش در سریال حضور دارد، اما یکی از شخصیت‌های مهم سریال است و جای ویژه‌ای دارد. ضمن اینکه این اثر دارای فیلمنامه خوبی است و قصه زیبایی را روایت می‌کند. علاوه بر این مسعود ده نمکی همیشه نشان داده که در جذب مخاطب موفق است یعنی او همیشه رگ خواب مخاطب را می‌شناسد.

وی درباره دست گذاشتن روی موضوع دفاع مقدس از زاویه طنز گفت: می‌خواهم به تجربه‌ای برگردم که همه به خاطر داریم؛ فیلم‌هایی مثل «لیلی با من است» که خیلی زود توانستند با مخاطب ارتباط برقرار کنند. گرچه مردم ما شاید گاهی به شعار و یا حزن و اندوه علاقه پیدا می‌کنند چون بیان حماسه‌ای که به شهید شدن تعداد زیادی از جوان‌های مملکت ما ختم شده است، بیانی نیست که بخواهد خیلی شاد باشد و قاعدتا ماجرایی حزن انگیز است.

آثار دفاع مقدسی چندان نباید با حزن آمیخته شوند

این بازیگر تصریح کرد: البته بیان کردن قصه قهرمانی‌های جوان‌های مملکت وقتی که زیادی با حزن و اندوه و گریه و ناراحتی آمیخته شود، آن دلاوری‌ها رنگ و بوی اندوه می‌گیرد و برخی از آثار در این ژانر نتوانسته‌اند خوب عمل کنند و کار فاخری نشده‌اند اما به اعتقاد من اگر کاری در عین داشتن لحظه‌های ناب، بالانس خود را نیز حفظ کند، می‌تواند موفق باشد.

صبوری درباره حضور کمرنگش در تلویزیون توضیح داد: من خیلی درگیر زندگی‌ام هستم و وقتی وارد حرفه بازیگری شدم دو فرزند داشتم. یعنی همیشه آدم بی دغدغه و تنهایی که بخواهد هر کاری انجام دهد نیستم. دوم اینکه اصولا هم وسواس دارم و بعضی وقتها انتخاب‌هایم اشتباه بوده است اما کلا هر کاری که به من پیشنهاد شود آدم آسان گیری نیستم که بگویم می‌آیم.

کامل نبودن فیلمنامه‌ها، تصمیم‌گیری را سخت می‌کند

وی تأکید کرد: در حال حاضر از آنجایی که متن‌ها قبل از کار آماده نیستند، برای همین نمی‌توان درباره‌ها نقش‌ها تصمیم درستی گرفت و باید به فاکتورهایی چون سابقه ذهنی از کارگردان سریال بسنده کرد، گرچه باز هم ممکن است در این صورت اشتباهی صورت بگیرد.

این بازیگر در پایان گفت: البته سال گذشته سال پرکاری برای من بود و بعد از یکی دو سال کم کاری، حالا که «معراجی‌ها» را در شبکه یک دارم و به زودی نیز سریال هر شبی مهدی مظلومی به نام «سیگنال موجود است» از من پخش می‌شود. تله‌فیلمی به نام «هیچ و پوچ» هم در شبکه نمایش خانگی دارم که به زودی پخش می‌شود. پس اصولا آدم تنبلی نیستم اما دوست ندارم از خانواده‌ام دور بشوم. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر