jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۷۲۰۹۰۶   ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

مرد خشمگین قبل از خودکشی دخترش را تا یک قدمی مرگ پیش برد

خودکشی بعد از سوءقصد به فرزند

دختربچه‌ای روستایی که توسط پدرش از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است، با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند. او بشدت زخمی شده و شرایط وخیمی دارد. این حادثه در شرق ساسکس (یکی از شهرستان‌های تاریخی انگلیس) رخ داد و پدر این بچه بعد از شلیک به دخترش خودش را کشت. این جنایت سبب شد کارشناسان بار دیگر نسبت به خشونت‌های خانوادگی در انگلیس هشدار دهند و خواستار توجه بیشتر مسئولان شوند.

همسایه‌ها گفته‌اند: پدر این دختربچه که از مادر او جدا شده، ساعت 4 بعدازظهر روز حادثه به خانه همسر سابقش رفت و سپس روی دخترش آتش گشود. پلیس اعلام کرده جسد این مرد نیز در محل حادثه پیدا شده است. او پس از این‌که به دخترش شلیک کرد، اسلحه را به سمت خود برگرداند و ماشه را چکاند.

رئیس پلیس گفته است: ما تصور می‌کنیم این یک مورد خشونت خانگی است که شخص دیگری در آن دست نداشته است. در این مرحله ما در جایگاهی نیستیم که بتوانیم روابط همه افراد درگیر در حادثه را تائید کنیم و مشغول پیگیری پرونده هستیم.

یکی از همسایه‌ها گفته مدت زیادی نیست که مادر و دختر در آن خانه زندگی می‌کنند. از مادر این دختر خبر دقیقی منتشر نشده اما او زخمی نشده است. در همین حال مرکز فوریت‌های پزشکی شرایط دختر را خطرناک توصیف کرده است.

کارآگاهان از افراد مطلع دعوت کرده‌اند اطلاعات خود را با پلیس در میان بگذارند. آنها احتمال می‌دهند پدر خانواده به‌دلیل اختلاف با همسر سابقش به این شیوه دست به انتقام‌گیری زده و سپس به زندگی‌اش پایان داده است.

منبع: گاردین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر