jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۹۸۳۰   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۷

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

شکایت پرسپولیسی‌ها از استقلال+تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز سی و یکم شهریور را اینجا ببینید.

شکایت پرسپولیسی‌ها از استقلال+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، محرومیت قلعه نویی، خانه تکانی در تیم ملی فوتبال ایران پس از اتمام جام ملت های آسیا، مصاحبه جنجالی مایلی کهن درباره بازیکنان تیم ملی امید، واکنش مهدی رحمتی به شایعات مربوط به تماس رمال ها و جادوگر ها با او و .... مهم ترین عناوین روزنامه های ورزشی هستند. احمدرضا عابدزاده و پسرش هم که به تازگی نخستین آزمون خود را در لیگ برتر پشت سر گذاشته روی صفحه نخست روزنامه گل رفته اند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها