jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۷۲۳۴   ۲۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۸

جام جم ورزشی: منچستریونایتد روز گذشته کوئینز رنجرز پارک را در هم کوبید. پس از یک دوره بحران توفان شیاطین سرخ در لیگ برتر آغاز شده است.

توفان شیاطین سرخ آغاز شد+گزارش تصویری

به گزارش جام جم ورزشی ، یک گل از دی‌ماریا و یک پاس‌گل از او برای خوان ماتا، در روز گلزنی آندر هره‌را و وین رونی منجر به پیروزی 0-4منچستر یونایتد شد و فشارها را از روی فان‌خال کاهش داد.
آنخل دی‌ماریا در نخستین بازی خود در اولدترافورد درخشش خیره‌کننده‌ای داشت و بازی خوب او با نخستین پیروزی تیمش در این فصل رقابت‌های لیگ برتر همزمان شد. اولین گل بازی روی ضربه‌ی کاشته‌ی عالی دی‌ماریا در دقیقه‌ی ۲۴ بازی به ثمر رسید. او روی گل دوم هم نقش عمده‌ای ایفا کرد. ضربه‌ی وین رونی روی پاس عالی دی‌ماریا برگشت داده شد تا آندر هره‌را نیز برای نخستین بار برای منچستر یونایتد گلزنی کند.
پیش از پایان نیمه‌ی اول ضربه‌ی قدرتمند وین رونی کار را برای QPR تمام کرد تا یونایتدها با خیالی آسوده راهی رختکن شوند. اما این نتیجه‌ی پایانی بازی نبود، چون در دقیقه‌ی ۵۸ پاس عرضی دقیق دی‌ماریا سه مدافع حریف را از دور بازی خارج کرد و خوان ماتا کار آسانی در گلزنی از فاصله‌ی نزدیک داشت. اما سرخوشی هواداران یونایتد در دقیقه‌ی ۶۷ و زمانی تکمیل شد که رادامل فالکائو در میان تشویق بی‌امان آن‌ها جای ماتا را در میدان گرفت. حالا آن‌ها که در ابتدای فصل تصمیم داشتند در بازی هفته‌ی چهارم برابر QPR تظاهرات اعتراضی را علیه خانواده‌ی گلیزر و سیاست‌هایشان ترتیب بدهند، با شرایطی کاملاً متفاوت روبه‌رو هستند و امید زیادی به موفقیت تیمشان در ادامه‌ی فصل دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر