jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۷۱۳۲۶۷   ۱۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۷

برنامه طنز «جمعه ایرانی» در این هفته با مطرح کردن «چالش آبدوغ خیاری»، شخصیت‌هایی از جمله عمو پورنگ و کلاه قرمزی را به این چالش دعوت می‌کند.

«چالش آبدوغ‌خیاری» در برنامه «جمعه ایرانی‌»

سعید توکل، سردبیر و تهیه‌کننده طنز جمعه ایرانی درباره برنامه این هفته جمعه ایرانی و مطرح کردن "چالش آبدوغ خیاری" توضیح داد: شنگول به عنوان یکی از شخصیت‌های طنز مجموعه جمعه ایرانی مسابقه 20 سوالی در این هفته عمو پورنگ و کلاه قرمزی را به چالش آبدوغ خیار می‌کشاند.

توکل درخصوص آیتم‌های دیگر این هفته جمعه ایرانی مطرح کرد: جمعه ایرانی این هفته یاد و خاطره هنرمند فقید حسن رضیانی را زنده می‌کند و با پخش قطعه‌ای ریتمیک با صدای مرحوم نوذری و مرحوم رضیانی که شعری از استاد محمد حاجی‌حسینی است، خاطره 20 سال پیش «صبح جمعه با شما» را زنده می‌کند.

احسان کرمی در جمعه ایرانی به مناسبت تبریک میلاد امام رضا(ع) مولودی را می‌خواند.

آقای مثبت اندیش، هنرنمایی هنرمندان آذربایجانی‌، طنز‌های روز کشور‌، اخبار 60 ثانیه، شهر فرنگی‌ که به مسائل روز می‌پردازد، ترانه‌های طنز انتقادی در خصوص مسائل مختلف، لالایی برای عمو سام با صدای امیر سهیلی، ماجراهای پ نه پ و ... از آیتم‌های این هفته جمعه ایرانی هستند.

در برنامه طنز «جمعه ایرانی» در حال حاضر نزدیک به 30 هنرمند هنرنمایی می‌کنند.

عوامل این برنامه عبارتند از: سردبیر، تهیه‌کننده‌ و کارگردان: سعید توکل‌/ مجریان: مهران امامیه و الهام صفوی زاده/ صدابردار: رضا توکل‌/ نویسندگان‌: حسین هاشمی‌، جمشید مقدم،‌ معصومه پاکروان‌، ساغر مختاری‌، صادق عبدالهی و سعید توکل/ هنرمندان: منوچهر آذری‌، رضا عبدی‌، داود منفرد‌، امیر سهیلی بهرام سروری نژاد‌، احسان کرمی، میثم عبدی‌، مرتضی تبریزی‌، مونیکا جهان وان‌، فریبا طاهری، الهام زرتاقتی‌، نسیم رفیعی‌، بهروز خوش‌فطرت‌ و امیر پارسی‌/ دستیار کارگردان‌: شیما توکل‌/ آهنگساز و خوانندگان: داریوش اسدالله پور‌، تورج پهلوانیان‌ و افشین مقراضی. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر