jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۶۷۰   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۷

صمد و 2 ژست متفاوت قبل و بعد از بازی

خنده هایی که به عصبانیت تبدیل شد +عکس

جام جم ورزشی: این چه رازی است که مربیان فوتبال قبل از یک مسابقه فوتبال با هم کلی می خندند و عکس می اندازند اما پس از بازی حتی نمی خواهند همدیگر را نگاه کنند؟!

خنده هایی که به عصبانیت تبدیل شد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، نمونه اش دیدار دیروز صبا و پرسپولیس و تقابل علی دایی و صمد مرفاوی قبل از بازی بود. این دو کلی با هم خوش و بش کردند و عکس یادگاری انداختند. شوخی ها و خنده های این دو با یکدیگر نیز سوژه عکاسان شده بود. اما پس از پایان این بازی که با پیروزی دو بر صفر سرخ ها همراه بود مرفاوی عصبانی در اعتراض به طولانی شدن کنفرانس خبری علی دایی با عصبانیت مجموعه ورزشی را ترک کرد تا عکس های قبل از بازی به تاریخ بپیوندد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر