jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۱۰۷۹۷   ۰۷ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۴

یک منبع امنیتی در استان دیالی عراق از کشته شدن یک زن که مسئولیت پختن غذا برای گروه تروریستی داعش در شهر جلولاء را داشته است، خبر داده است.

قتل مشکوک آشپز داعش و دو فرزندش

به گزارش السومریه نیوز، یک منبع محلی در استان دیالی اعلام کرد: زنی که مسئولیت آشپزی برای گروه تروریستی داعش در شهر جلولاء (استان دیالی) را برعهده داشته است به همراه دو فرزندش در منزلش کشته شده است.

بنابراین گزارش، "ام خلیل" که تقریبا چهل سال داشته به همراه دو فرزندش در منطقه "التجنید" برای گروه تروریستی داعش غذا تهیه می کرده است اما روز گذشته اجساد آنها در منزلشان پیدا شده است.

ام خلیل بیوه یکی از سرکردگان سابق القاعده است که در اواخر سال 2007 توسط نیروهای آمریکایی در منطقه حمرین کشته شد. وی اولین فردی بود که پس از سیطره تروریستها بر شهر جلولاء، پرچم داعش را بر فراز خانه خود برافراشت.

این منبع احتمال داد که این اقدام توسط یکی از گروه های مسلح مانند نقشبندی ها و جیش المجاهدین در راستای انتقام‌جویی انجام شده باشد. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها