jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۵۳۵   ۰۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۶

جام جم ورزشی: عمادرضا مهاجم 35 ساله عراقی تیم ندارد و به همین دلیل هوس بازی کردن در پرسپولیس به سرش زده است!

عمادرضا: دوست دارم شاگرد علی دایی بشوم

به گزارش جام جم ورزشی ، عماد رضا همان مهاجم عراقی است که بارها صحبت از پرسپولیسی شدنش به میان آمد. او که مدت هاست فوتبال بازی نمی کند قصد دارد دوباره به دنیای فوتبال برگردد و البته رویایش این است که برای پرسپولیس بازی کند. او در اینباره گفته: همیشه دوست داشتم حضور در تیم پرطرفداری مثل پرسپولیس را تجربه کنم اما هیچ وقت این فرصت نصیبم نشد و همیشه از این تیم دور شدم.حالا امیدوارم این بار این طلسم شکسته شود.ضمن اینکه خیلی دوست دارم شاگرد علی دایی شوم.کسی که اسطوره فوتبال ایران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها