jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۶۳۴۷   ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۱

جام جم ورزشی: وایت‌کپس در حضور مدافع ایرانی خود برابر چیواس به تساوی بدون گل رسید.

توقف وایت‌کپس در حضور بیت‌آشور

به گزارش جام جم ورزشی ،هفته‌ بیست‌وچهارم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای آمریکا بامداد امروز (یکشنبه) با برگزاری هفت دیدار به پایان رسید که در یکی از دیدارهای برگزار شده وایت‌کپس ونکوور برابر چیواس به تساوی بدون گل رسید.

وایت کپس با این تساوی 33 امتیازی شد و در رده پنجم جدول رده‌بندی جای گرفت. مهرداد بیت‌آشور، مدافع ایرانی وایت کپس در این دیدار 90 دقیقه‌ در ترکیب تیمش به میدان رفت.

بیت‌آشور هفته‌ گذشته با درخشش در لیگ آمریکا در تیم منتخب این لیگ جای گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها