jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۰۵۹۶۰ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۱

با حضور رئیس سازمان صداوسیما، ساخت سریال «زاویه هفتم» در اصفهان آغاز شد.

آغاز ساخت سریال زاویه هفتم با حضور رئیس رسانه ملی

عزت‌الله ضرغامی، رئیس رسانه ملی همکاری نزدیک شبکه‌های رسانه ملی و نیروی انتظامی را بسیار مفید دانست و بر استفاده از سوژه‌های عبرت‌آموز و پرونده‌های حقیقی در عرصه فیلم‌سازی تاکید کرد.

ضرغامی با اشاره به تولیدات گسترده انواع فیلم، سریال و انیمیشن در شبکه‌های استانی گفت: توانمندی مراکز استان‌ها در تولید برنامه‌های نمایشی قابل تحسین است.

سریال «زاویه هفتم» یک سریال پلیسی ویژه‌ای است که در آن داستان یک سرقت پیشرفته از هفت زاویه دنبال می‌شود.

رویا نونهالی، سارا نازپرور، حمیدرضا پگاه و کامران تفتی در این سریال نقش‌آفرینی می‌کنند و کارگردان آن محمدعلی سجادی و تهیه‌کنندگی این سریال به‌عهده امیرحسین شریفی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر