گروگانگیران درخواست 350 میلیون تومان پول کرده بودند

نجات کودک سه ساله از چنگ آدم ربایان

پسر بچه سه ساله ای به نام «محمد» که پنج روز پیش در یکی از روستاهای لارستان استان فارس به گروگان گرفته شده بود، عصر دوشنبه با تلاش مأموران آگاهی فارس از چنگال آدم ربایان نجات یافت.
کد خبر: ۶۹۸۳۵۸
نجات کودک سه ساله از چنگ آدم ربایان

سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس گفت: آدم ربایان روز 25 تیرماه جاری پس از ربودن محمد، کودک سه ساله لارستانی در تماس تلفنی از والدینش در ازای رهایی کودکشان درخواست 350 میلیون تومان پول نقد را کرده بودند.

وی افزود: در نخستین روز حادثه با مراجعه خانواده «محمد» به پلیس، پرونده به آگاهی استان فارس انتقال داده شد و در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در طول چند روز گذشته با انجام تعقیب و مراقبت خاص در زوایای پنهان و آشکار، کارآگاهان متوجه شدند که گروگان به شیراز انتقال داده شده و یک نفر در «خنج» و چند نفر در شیراز با این موضوع ارتباط دارند.

سردار گودرزی افزود: بالاخره شب گذشته با بررسی و جست وجوهای نهایی و ردگیری های اطلاعاتی مطمئن شدیم کودک ربوده شده در خانه ای در خیابان «نشاط» شیراز نگهداری می شود.

وی گفت: با در نظر گرفتن تمام شرایط امنیتی لازم و با تأکید بر لزوم حفظ سلامت گروگان، نیروهای ویژه آگاهی وارد کار شده و ضمن دستگیری دو نفر از گروگانگیران، کودک را از دست آدم ربایان آزاد کردند.متأسفانه گروگانگیران در رده سنی زیر 25 سال بودند.

فرمانده انتظامی استان فارس در خصوص هویت گروگانگیران گفت: عاطفه، یک دختر دانشجو و محمدصادق یکی از همدستانش از عاملان اصلی این گروگانگیری بوده و سعید و عامر نیز با آنان همکاری داشته اند.

بر اساس این گزارش، خانواده محمد با حضور در دفتر فرمانده انتظامی فارس، فرزند پسر سه ساله ربوده شده خود را پس از پنج روز دوری در آغوش گرفتند.(ایرنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها