jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۶۹۵۲۸۲   ۲۲ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۶

شاید شما هم بسیار دیده باشید افرادی را که در قسمتی از خودرو بوگیرهایی نصب کرده‌اند. شاید خود شما هم یکی از این وسایل بوگیر‌ها را از آیینه خودرو آویزان کرده‌اید یا روی داشبورد دارید؟ بهتر است بدانید راههای دیگری هم برای رفع بوی بد فضای درون خودرو وجود دارد.

جام جم سرا: به روشهای گفته شده در ادامه، می‌توانید از بوی بد و مانده در اتومبیل خلاص شوید و رایحه‌ای خوش را جانشین آن کنید:

۱- مقداری نمک حمام معطر را داخل صافی چای بریزید و داخل یک دستکش بگذارید. هر زمان که بوی بد احساس کردید، آن را بیرون آورید.

۲- سبزی‌های تازه مانند ریحان را روی یک تکه روزنامه در صندلی پشت خودرو قرار دهید. پنجره‌ها را بالا بکشید. با خشک شدن سبزی بوی بد از بین می‌رود و هر جا بروید، بوی خوش آن همراه شما خواهد بود.

۳- رایحه لیمو یا اوکالیپتوس هم مناسب است. با پاشیدن چند قطره از اسانس آن‌ها روی زیرپایی اتومبیل، بوی خوششان تا چند هفته باقی می‌ماند. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر