jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۶۹۳۴۴۰ ۱۷ تير ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۲

حضور همزمان بازیگران در سریال‌ها آزاردهنده نیست

مدیرشبکه‌ یک: درباره‌ «هفت سنگ» قضاوت نمی‌کنم

مدیر شبکه‌ یک سیما حضور همزمان مهدی سلطانی و شبنم مقدمی در دو سریال رمضانی «هفت سنگ» و «مدینه» را معضل نمی‌داند و تاکید می‌کند که این مساله آزار‌دهنده نیست.

مدیرشبکه‌ یک: درباره‌ «هفت سنگ» قضاوت نمی‌کنم

مهدی فرجی در ادامه‌ مطلب بالا توضیح داد: قبل از اینکه سریال‌ها را پخش کنیم نیز بحث حضور دو بازیگر در دو سریال مطرح شد اما از آنجا که خانم مقدمی در دو سریال نقش متفاوتی را ایفا می‌کنند و آقای سلطانی نیز به واسطه‌ی کشته شدن از قصه خارج می‌شود، هیچ منعی برای پخش «مدینه» و «هفت سنگ» وجود نداشت.

وی افزود: از آنجا که آقای سلطانی فقط در چند قسمت اول سریال حضور داشت، من مشکلی در پخش این سریال نمی‌دیدم؛ ضمن اینکه این قضیه برای بیننده ما نیز آزاردهنده نیست‌، مشکل جدی هم ایجاد نمی‌کند در نتیجه حس کردیم قصه می‌تواند جلو برود.

مدیر شبکه یک همچنین درباره‌ نحوه‌ی استفاده از اسپانسر در سریال «مدینه» «نیز خاطرنشان کرد: نحوه‌ مشارکت در سریال «مدینه» محتوایی است‌، در واقع اسپانسر مایل بود که روی موضوع سریال که ربا است، سرمایه گذاری کند و ما نیز اجازه دهیم که اسم اسپانسر در شروع و پایان تیراژ بیاید.

او ادامه داد: ضمن اینکه جز در یکی دو سکانس دیگر اثری از حمایت‌گرمالی ما در سریال وجود ندارد و در واقع حضورش کاملا ناپیداست.

فرجی در پاسخ به پرسش دیگری درباره‌ی کپی برداری «هفت سنگ» از سریال خارجی «خانواده‌ی مدرن»family modern گفت: من نه آن سریال خارجی را دیدم ونه متاسفانه موفق شدم که «هفت سنگ» را ببینم اما اساسا من، در اصلِ اقتباس و کپی برداری مشکلی نمی‌بینم، مشروط بر اینکه بتواند با فرهنگ‌ها و قصه‌های ایرانی آداپته شود اما چون ندیدم قضاوت نمی‌کنم. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر