jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۳۳۲۳   ۲۲ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۲:۰۸

در فاصله چند ساعت به برگزاری دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014 ترکیب احتمالی دو تیم برزیل و کرواسی اعلام شد.

به گزارش جام جم ورزشی، دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014 در حالی از ساعت 30 دقیقه بامداد جمعه آغاز می شود که ترکیب احتمالی دو تیم برزیل و کرواسی به عنوان برگزار کننده این دیدار مشخص شد.

ترکیب احتمالی برزیل: ژولیو سزار، دنی آلوس، داوید لوئیز، تیاگو سیلوا، مارسلو، پائولینیو، لوئیس گوستاوو، اسکار، نیمار، هالک، فرد

ترکیب احتمالی کرواسی: پلتیکوسا، سرنا، لوورن، کورلوکا، پرانیچ، ووکوجویچ، مودریچ، پریسیچ، راکیتیچ، کواچیچ، اولیچ ورزشگاه: آرنا کورینتیانس سائوپائولو

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها