آبی پوشان تهرانی با وجود مسدود بودن حساب‌هایشان فعالیت گسترده‌ای در بازار نقل و انتقالات دارند و آنها با چند بازیکن لیگ برتری به توافق قطعی رسیده‌اند.
کد خبر: ۶۸۰۰۷۲
گزینه‌های خرید استقلال برای فصل پیش‌رو

استقلال برای حضور بهتر در رقابت‌های لیگ برتر با امید ابراهیمی، علی حمودی و هادی عقیلی به صورت جدی وارد مذاکره شده و این سه بازیکن در آستانه آبی پوش شدن هستند. توافقات لازم با این بازیکنان صورت گرفته و بر اساس شنیده‌ها به احتمال فراوان این سه بازیکن پیراهن استقلال را فصل آینده بر تن می‌کنند. سجاد شهباززاده به همراه خرسندنیا هم از بازیکنانی هستند که به طور حتم فصل بعد آبی پوش خواهند بود. آبی پوشان با ایمان مبعلی و مهدی رحمتی به توافق رسیده‌اند و این دو بازیکن فصل آینده در استقلال خواهند ماند.

امیر قلعه‌نویی برای حضور یک مدافع سوم هم در استقلال برنامه‌هایی دارد و از بین محسن حسینی و ایوب والی یک نفر به جمع آبی پوشان اضافه می‌شود.

میلاد فخرالدینی و مهرداد جماعتی به همراه حسن رودباریان از دیگر گزینه‌های آبی پوشان هستند که احتمال حضورشان در استقلال اندک است. آندرانیک تیموریان به همراه خسرو حیدری از بازیکنانی هستند که در صورت ترانسفر نشدن در استقلال خواهند ماند و در این میان بختیار رحمانی،‌ کاپیتان فصل گذشته فولاد هم به آبی پوشان قول داده در صورتی که بعد از جام جهانی به اروپا ترانسفر نشود سال آینده برای استقلال به میدان برود. (ایسنا )

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
دكتر مثبت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۲
۰
۰
خرید های این فصل عالیه
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها