jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۷۹۲۱۷   ۱۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۹

یک پایگاه خبری لبنانی خبر داد

مسمومیت بندر بن سلطان با سمی مهلک

پایگاه خبری الخبرپرس لبنان از مسمومیت رییس سابق سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی با سمی مهلک خبر داد.

مسمومیت بندر بن سلطان با سمی مهلک

یک مقام عالی‌رتبه عربستان در مصاحبه با پایگاه خبری "الخبرپرس" لبنان گفت: حال "بندربن سلطان" که از روزهای نخست سال جاری هیچ‌گونه تصویری از او منتشر نشده پس از تشخیص پزشکی که از رسیدن نوع پیچیده‌ای از سم به رگ‌هایش حکایت دارد، رو به وخامت گراییده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از نظر پزشکی جلوگیری از سم وارد شده به بدن "بندر بن سلطان" غیرممکن است افزود: تاکنون پادزهر این مسمومیت به دست نیامده‌ است.

این مقام مسئول عربستانی با بیان اینکه "بندر بن سلطان" در طول روز هوشیاری خود را از دست می‌دهد و طی هفته‌های اخیر بسیار نحیف شده است اضافه کرد: این چیزی است که منجر به عدم انتشار تصاویر او در رسانه‌ها طی پنج ماه گذشته شده است.

این منبع آگاه تاکید کرد: شمار محدودی از شاهزادگان نزدیک به "بندر بن سلطان"، او را در یکی از کاخ‌هایش در شهر آگادیر در مراکش دیدار می‌کنند اما سمی که رییس سابق سرویس اطلاعاتی عربستان با آن مسموم شده از نوع مهلک بوده که به کُندی در رگ‌های فرد بیمار وارد شده و تمامی سلول‌های عصبی او را قبل از مرگ از بین می‌برد.

این پایگاه لبنانی نوشت: مسمومیت "بندر بن سلطان" بر این نکته اشاره دارد که هر کسی که او را مسموم کرده قصد انتقام‌گیری داشته وگرنه از سمی استفاده می‌کرد که به سرعت او را می‌کشت.( باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر