jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۷۳۵۰۴   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۸

رامبد جوان در بین کاندیداهای برنامه‌ «جمعه ایرانی» تاکنون از جانب مردم بیشترین رأی را کسب کرده و به دریافت عنوان «ستاره‌ ماه» نزدیک می‌شود.

درخشش رامبد جوان در آسمان «جمعه ایرانی»

هر هفته یک بیوگرافی کوتاه از یک نام‌آور ایرانی از عرصه هنر، ورزش، دانش و ... در برنامه «جمعه ایرانی» رادیو شنیده می‌شود تا شنوندگان این برنامه، نام‌آور منتخب هفته را تشخیص دهند و جایزه بگیرند.

شیوه اجرای این مسابقه به این شکل است که در ابتدای برنامه با صدای یک راوی چند نکته از زندگینامه آن ستاره ایرانی از نگاه خودش بیان می‌شود و در انتها پس از اینکه شنوندگان در رقابتی فشرده شرکت کردند، با پخش صدای ستاره مورد سوال، در واقع پاسخ هم عنوان می‌شود.

تاکنون محمد‌علی کشاورز و گوهر خیراندیش «ستاره‌ ماه» «جمعه ایرانی» ‌شده‌اند.

گوهرخیراندیش، بازیگر سینما و تلویزیون طی این اتفاق به عنوان مهمان ویژه در برنامه «جمعه ایرانی» با حضور عوامل اصلی این برنامه حاضر شد تا با هوادارانش به گفتگو بپردازد.

بر این اساس تاکنون بیوگرافی نام‌آورانی چون علی نصیریان، داود رشیدی، علیرضا خمسه، داریوش ارجمند و ... در برنامه‌ی «جمعه ایرانی» شنیده شده است.

همچنین پیش از این بیوگرافی ستاره‌هایی همچون علی حاتمی، خسرو شکیبایی، منوچهر نوذری، سعدی افشار و ... که از دنیا رفته‌اند نیز در قالب این برنامه شنیده شده است.

«جمعه ایرانی» یکی از برنامه‌های طنز رادیو طی سال‌های سال است که از طریق شبکه رادیویی ایران پخش می‌شود و مخاطبان خاص خود را دارد که علاقه به طنز انتقادی و اجتماعی دارند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها