jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۱۴۹   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۹

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه این وزاتخانه با نهایت دقت و حساسیت هیات مدیره استقلال را انتخاب می‌کند و بر نحوه کار حامیان مالی نیز نظارت جدی خواهد داشت، دلیل معرفی نشدن اعضای هیات مدیره این باشگاه تا به امروز را عنوان کرد.

دلیل معرفی نشدن هیات مدیره استقلال

وی همچنین تاکید کرد با روندی که در مورد سرخابی‌ها پیش گرفته‌ایم، این دو تیم روزهای موفق‌تری در پیش خواهند داشت.

محمود گودرزی در مورد اینکه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال هنوز معرفی نشده‌اند، اظهارداشت: در این مورد مشکلی نداریم و تنها دلیل تاخیر همان دقتی است که باید در انتخاب حامی مالی و همینطور هیات مدیره قوی و کارآمد داشته باشیم.

وی تصریح کرد: این دو تیم سرمایه ملی و فرهنگی ورزش کشور هستند و وزارت ورزش و جوانان با نهایت دقت و حساسیت هیات مدیره را انتخاب می‌کند و بر نحوه کار حامیان مالی نیز نظارت جدی دارد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه به زودی وضع استقلال هم مانند پرسپولیس مشخص می‌شود، خاطرنشان کرد: خیال هواداران راحت باشد و قول می‌دهم استقلال و پرسپولیس روزهای موفق‌تری پیش رو داشته باشند.

گودرزی با اشاره به اهمیت این دو باشگاه برای دولت تدبیر و امید گفت: اصلاح نابسامانی‌های گذشته به خصوص در موارد مالی کاری ویژه و با ریسک بالا بود که به لطف خدا و بدون واهمه از تهدید برخی افراد ذی نفع شروع کردیم. خوشبختانه مردم، نمایندگان مجلس و بسیاری از دلسوزان نظام و کشور از این روند خشنود هستند و مطمئن باشید هدف وزارت ورزش و جوانان و مجموعه دولت اعتلای فوتبال و قرار گرفتن آن در مسیر صحیح است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: من این نوید را می‌دهم با روندی که آغاز شده نه تنها فوتبال حرفه‌ای ضربه نخواهد خورد بلکه همه چیز در یک فضای شفاف و اصولی پیش خواهد رفت و سرمایه‌های ملی به جای اینکه نصیب گروه و یا افراد خاصی شود با حساب و کتاب هزینه خواهد شد که نتیجه آن بهبود اوضاع فوتبال و البته رضایت مردم و هواداران این رشته خواهد بود.

گودرزی درباره تیم ملی و حمایت وزارت ورزش و جوانان از این تیم گفت: با توجه به تاکیدات جناب آقای دکتر روحانی، رئیس جمهور محترم، تیم ملی فوتبال ایران در این زمان برای ورزش ما اولویتی غیرقابل انکار است و به رغم برخی محدودیت‌های مالی، همه گونه حمایتی از تیم ملی در دستور کار وزارت است. امیدوارم در جام جهانی برزیل بازیکنان و کادر فنی تیم ملی، شایستگی‌های فوتبال ایران را همراه با فرهنگ و منش پهلوانی ایرانیان به نمایش بگدارند.

وزیر ورزش و جوانان همچنین به تدوبن قانون ورزش پرداخت و گفت: در حال حاضر تدوین لایحه پیشنهادی قانون وزارت ورزش و جوانان مراحل نهایی را طی می‌کند، تا بتوانیم آن را در هیات دولت مطرح و به مجلس ارائه دهیم و این قانون بتواند به نیازها وانتظارات جامعه ورزش و امور جوانان پاسخ دهد.( مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها