jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۱۲۹۱   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۰
یک تیم انگلیسی و هرتابرلین مشتریان دژاگه 5 میلیونی


سقوط فولام به دسته پایین‌تر باعث شده تا تیم‌های زیادی خواهان جذب اشکان دژاگه شوند.

اشکان دژاگه، بازیکن ایرانی فولام در فصل جاری لیگ برتر موفق شد بازی‌های زیبایی را از خود به نمایش بگذارد. او در 26 بازی با پیراهن فولام موفق شد پنج بار گلزنی کند و دو بار نیز برای هم تیمی‌هایش پاس گل فراهم کند.

باشگاه هرتابرلین از چند ماه قبل تمایل خود را برای جذب ستاره ایرانی فولام ابراز کرد، اما به دلیل گران بودن این بازیکن انتقال اشکان دژاگه به هرتابرلین بعید به نظر می‌رسد.

فولام با شکست سنگین برابر استوک سیتی به دسته پایین‌تر سقوط کرد و این باعث خواهد شد تا انتقال اشکان دژاگه به تیمی دیگر محتمل‌تر شود. تاکنون یک تیم لیگ برتری انگلیس غیر از هرتابرلین تمایل خود را برای جذب اشکان دژاگه اعلام کرده است.

این بازیکن که از سال 2001 تا 2007 در تیم هرتابرلین بازی کرد پنج میلیون یورو قیمت خواهد داشت؛ چیزی که باعث می‌شود باشگاه هرتابرلین نتواند او را در زمان نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرد. (ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها