jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۱۲۹۱   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۰
یک تیم انگلیسی و هرتابرلین مشتریان دژاگه 5 میلیونی


سقوط فولام به دسته پایین‌تر باعث شده تا تیم‌های زیادی خواهان جذب اشکان دژاگه شوند.

اشکان دژاگه، بازیکن ایرانی فولام در فصل جاری لیگ برتر موفق شد بازی‌های زیبایی را از خود به نمایش بگذارد. او در 26 بازی با پیراهن فولام موفق شد پنج بار گلزنی کند و دو بار نیز برای هم تیمی‌هایش پاس گل فراهم کند.

باشگاه هرتابرلین از چند ماه قبل تمایل خود را برای جذب ستاره ایرانی فولام ابراز کرد، اما به دلیل گران بودن این بازیکن انتقال اشکان دژاگه به هرتابرلین بعید به نظر می‌رسد.

فولام با شکست سنگین برابر استوک سیتی به دسته پایین‌تر سقوط کرد و این باعث خواهد شد تا انتقال اشکان دژاگه به تیمی دیگر محتمل‌تر شود. تاکنون یک تیم لیگ برتری انگلیس غیر از هرتابرلین تمایل خود را برای جذب اشکان دژاگه اعلام کرده است.

این بازیکن که از سال 2001 تا 2007 در تیم هرتابرلین بازی کرد پنج میلیون یورو قیمت خواهد داشت؛ چیزی که باعث می‌شود باشگاه هرتابرلین نتواند او را در زمان نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرد. (ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر