jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۸۵۷۵ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۸

عصبانی نیستم! ساخته رضا درمیشیان از فیلم های تحسین شده جشنواره فجر امسال بود که با وجود گرفت و گیرهایی در جشنواره به نمایش درآمد و با استقبال هم رو به رو شد. اما همان روزها هم صحبت از این بود که پایان فیلم در نسخه اکران تغییر کرده است.

پایان حذف شده «عصبانی نیستم» چه بود؟

همایون اسعدیان و کیانوش عیاری در ماهنامه سینما تئاتر گفتگویی به بهانه نمایش «خانه پدری» در جشنواره، انجام داده اند که همایون اسعدیان در بخشی از این گفتگو پایان اصلی «عصبانی نیستم» را بازگو می کند: نوید بعد از آمدن خواستگار برای ستاره، سراغ پدر او رفته و او را می کشد و در پایان فیلم، در ملا عام اعدام می شود.

البته با توجه به موج تازه ای که چند هفته ای است در کشور برای تغییر مسیر حکم پای چوبه دار به راه افتاده، شاید اگر درمیشیان می خواست در این روزها «عصبانی نیستم» را بسازد، پایان دیگری برایش رقم می زد! (کافه سینما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر