jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۸۵۷۵ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۸

عصبانی نیستم! ساخته رضا درمیشیان از فیلم های تحسین شده جشنواره فجر امسال بود که با وجود گرفت و گیرهایی در جشنواره به نمایش درآمد و با استقبال هم رو به رو شد. اما همان روزها هم صحبت از این بود که پایان فیلم در نسخه اکران تغییر کرده است.

پایان حذف شده «عصبانی نیستم» چه بود؟

همایون اسعدیان و کیانوش عیاری در ماهنامه سینما تئاتر گفتگویی به بهانه نمایش «خانه پدری» در جشنواره، انجام داده اند که همایون اسعدیان در بخشی از این گفتگو پایان اصلی «عصبانی نیستم» را بازگو می کند: نوید بعد از آمدن خواستگار برای ستاره، سراغ پدر او رفته و او را می کشد و در پایان فیلم، در ملا عام اعدام می شود.

البته با توجه به موج تازه ای که چند هفته ای است در کشور برای تغییر مسیر حکم پای چوبه دار به راه افتاده، شاید اگر درمیشیان می خواست در این روزها «عصبانی نیستم» را بسازد، پایان دیگری برایش رقم می زد! (کافه سینما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر