jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۸۵۷۵   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۸

عصبانی نیستم! ساخته رضا درمیشیان از فیلم های تحسین شده جشنواره فجر امسال بود که با وجود گرفت و گیرهایی در جشنواره به نمایش درآمد و با استقبال هم رو به رو شد. اما همان روزها هم صحبت از این بود که پایان فیلم در نسخه اکران تغییر کرده است.

پایان حذف شده «عصبانی نیستم» چه بود؟

همایون اسعدیان و کیانوش عیاری در ماهنامه سینما تئاتر گفتگویی به بهانه نمایش «خانه پدری» در جشنواره، انجام داده اند که همایون اسعدیان در بخشی از این گفتگو پایان اصلی «عصبانی نیستم» را بازگو می کند: نوید بعد از آمدن خواستگار برای ستاره، سراغ پدر او رفته و او را می کشد و در پایان فیلم، در ملا عام اعدام می شود.

البته با توجه به موج تازه ای که چند هفته ای است در کشور برای تغییر مسیر حکم پای چوبه دار به راه افتاده، شاید اگر درمیشیان می خواست در این روزها «عصبانی نیستم» را بسازد، پایان دیگری برایش رقم می زد! (کافه سینما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر