jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۷۲۳۰ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۴۰

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا - قزاقستان

مجتبی کریم فر صاحب مدال برنز شد

روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در شهر آستانه قزاقستان با کسب مدال برنز مجتبی کریم فر فرنگی کار وزن 85 کیلوگرم برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

مجتبی کریم فر صاحب مدال برنز شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در وزن 85 کیلوگرم مجتبی کریم فر در دور نخست مقابل رستم آساکالوف از ازبکستان در حالی که در تایم دوم با نتیجه یک بر 2 از حریف عقب بود با ناداوری سه اخطاره شد. کریم فر با توجه به حضور این کشتی گیر ازبک به گروه شانس مجدد راه یافت.وی در این مرحله با پیروزی 9 بر صفر مقابل لین از تایوان راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با شکست 7 بر صفر بیشیبکوف از قرقیزستان صاحب مدال برنز شد.

در این وزن نورسلطان ترسونوف از قزاقستان با اساکالوف از ازبکستان قهرمان شد.

در وزن 59 کیلوگرم محسن حاجی پور در دور نخست مقابل سی لایک ولی هان از چین با نتیجه 10 بر 3 به برتری دست یافت. وی دور دوم مقابل کانی بیک ژولچو بیکوف کشتی گیر مطرح قرقیزستانی با نتیجه صفر بر 8 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل تسمرادف ازبک، حاجی پور از دور رقابت ها کنار رفت.

در این وزن تسمراداف از ازبکستان با پیروزی 10 بر 2 مقابل شینوبو اوتو از ژاپن قهرمان شد.

در وزن 71 کیلوگرم که 10 کشتی گیر وزن کشی کردند، محمد کریمی در دور نخست مقابل کارات توگولبایف از قرقیزستان با نتیجه 8 بر صفر شکست خورد. کریمی با توجه به شکست حریف قرقیزستانی مقابل ماکسات اریژیپوف از قزاقستان از دور رقابت ها کنار رفت.

در این وزن جی هیونگ جانگ از کره جنوبی با شکست 8 بر 8 ماکسات اریژیپوف از قزاقستان قهرمان شد. نماینده قزاقستان اخطار بیشتری در این مبارزه داشت.

دیدارهای پنج وزن دوم فردا(یکشنبه) در شهر آستانه قزاقستان برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر