jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۶۹۶۹   ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۳

سرمربی سابق بارسلونا درگذشت

سرطان ویلانووا را شکست داد

به گزارش دیلی خبر تیتو ویلانووا که سال پیش به علت بیماری سرطان از سرمربیگری تیم بارسلونا کناره گیری کرده بود، در سن ۴۵ سالگی درگذشت.

سرطان ویلانووا را شکست داد

او که سالها با این بیماری دست و پنجه نرم کرده بود، در ژوئیه ۲۰۱۲ به دلیل عود کردن دوباره بیماری‌اش از سمت خود استعفا داد.

ویلانووا یک بار در نوامبر ۲۰۱۱ برای درآوردن غده سرطانی از گلویش تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، اما در دسامبر ۲۰۱۲ بیماری‌اش مجددا عود کرد.

باشگاه بارسلونا طی بیانیه‌ای ضمن طلب آمرزش برای تیتو ویلانووا اعلام کرد که اعضای این باشگاه در "عزاداری عمیقی" به سر می‌برند.

تیتو ویلانووا پیش از آغاز فصل ۱۳-۲۰۱۲ و بعد از جدایی پپ گواردویلا از بارسلونا سرمربی این تیم شد. او پیش از آن دستیار گواردیولا بود.

اما بعد از مدتی مشخص شد ویلانووا باید برای درمان سرطان غدد بزاقی که یک سال پیشتر به آن مبتلا شده بود و به نظر می‌رسید درمان شده است، از تیم جدا شود.

او بعد از عمل جراحی دوم خود در دسامبر ۲۰۱۲ به مدت ۱۰ هفته برای درمان به نیویورک رفت و در آنجا تحت شیمی‌درمانی و رادیوتراپی قرار گرفت.

ویلانووا در مارس ۲۰۱۳ به کار خود بازگشت و شاهد قهرمانی بارسلونا در لالیگا بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها