jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۵۸۱۵   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۰

رسانه‌ها خبر از اخراج "دیوید مویس" از تیم فوتبال منچستریونایتد دادند. این در حالی است که برخی رسانه ها اعلام کردند هدایت این تیم به طور موقت بر عهده رایان گیگز خواهد بود.

"دیوید مویس" برکنار شد/ گیگز سرمربی موقت منچستر یونایتد

توییتر باشگاه منچستریونایتد امروز از قطع همکاری باشگاه با دیوید مویس خبر داده است.

خبرگزاری سی ان ان هم قطع همکاری باشگاه من یونایتد با مویس را تایید کرده است.

رسانه های انگلیسی از روز گذشته از جدایی این مربی اسکاتلندی از من یونایتد در کمتر از یک فصل خبر دادند و حتی از گزینه های احتمالی که یکی از آنها کارلوس کی‌روش سرمربی حال حاضر فوتبال ایران بود و لوییس فن خال بود نام برده بودند.

این در حالی است که تعدادی از رسانه ها از حضور رایان گیگز به عنوان جانشین موقت وی نام برده اند.(مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها