jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۵۳۶۳   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۶

برگزاری نشست خبری پروژه فرهنگی یار دوازدهم با حاشیه هایی روبرو بود که از جمله آن می توان به آرزوی سید جواد هاشمی بازیگر معراجی ها برای قهرمانی ایران در جام جهانی برزیل و اعلام اسامی برخی از بازیگران عازم برزیل اشاره کرد.

حاشیه های نشست فوتبالی - هنری «یار دوازدهم»

سید جواد هاشمی روز شنبه در نشست خبری پروژه فرهنگی یار دوازدهم درباره صحبت هایی که پیشتر درباره عذرخواهی از لیونل مسی بازیکن ملی پوش آرژانتینی در جام جهانی مطرح شده بود، گفت: ما برای عذرخواهی از لیونل مسی بازیکن تیم فوتبال آرژانتین برنامه ای نداریم.

وی توضیح داد: آقای مشایخی پیشکسوت بازیگری لطف کردند و برای تغییر ذائقه جهانی و به قصد بیان این مطلب که مردم ما اهل بی ادبی نیستند تصمیم به عذرخواهی از لیونل مسی داشت اما ما برای اینکار برنامه ای نداریم.

بازیگر فیلم معراجی ها تاکید کرد: هدف از حضور هنرمندان در جام جهانی تشویق تیم ملی است و ما حامی تیم فوتبال کشورمان خواهیم بود.

هاشمی درباره حضور ایران در جام جهانی آلمان در سال 2006 توضیح داد: ایران تنها کشوری بود که در ایام برگزاری این جام جهانی هیچ برنامه ای نداشت اما حضور هنرمندان در برزیل می تواند جریانساز باشد.

وی از امین حیایی، محمدرضا گلزار، مهناز افشار، کامران تفتی، الناز شاکر دوست، محسن تنابنده، بهاره رهنما، پیمان قاسم خانی، بهنوش طباطبایی، بهنوش بختیاری، لاله اسکندری، کامران تفتی، کامبیز دیرباز، برزو ارجمند، سیامک انصاری، جواد رضویان و رامبد جوان به عنوان هنرمندان حامی تیم ملی دراین سفر نام برد.

هاشمی درباره جایگاه ایران در جام جهانی نیز گفت که دوست دارم ایران قهرمان این رقابت ها شود. من دوست دارم نکونام به آرژانتین 10 گل بزند. من دوست دارم تا حنجره ام را پاره کنم تا قوچان نژاد کاری کند که از گروه خودمان در جام جهانی بالا برویم. ما شاید در جام جهانی اول نشویم اما حتما دوم می شویم.

گلزار نیز درباره جایگاه تیم ملی پیش بینی کرد که ایران شانس بالا رفتن از گروه خود را دارد. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها