jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۷۵   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۸

حاشیه بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس

اهواز در تدارک جشن قهرمانی

اهوازی ها جام قهرمانی را مال خودشان می دانند. هواداران این تیم از همین اکنون آماده گرفتن جشن قهرمانی هستند.

اهواز در تدارک جشن قهرمانی

سایت جام جم ورزشی - در حالیکه فولاد خوزستان در تبریز باید به مصاف تیم گسترش فولاد تبریز برود فوتبالدوستان اهوازی در تدارک برگزاری جشن قهرمانی فولاد در اهواز هستند. فولاد در صورتی قهرمان خواهد شد که تیم گسترش فولاد را شکست بدهد و نفت تهران صدرنشین هم مقابل سپاهان امتیاز از دست بدهد.

* حدود 100 هوادار پرسپولیس مقابل هتل این تیم در اهواز تجمع کرده اند و پلاکاردی هم در دست دارند که از یدالله جهانبازی داور مسابقه درخواست کرده اند که در جریان بازی با استقلال خوزستان عدالت را رعایت کند.

*مسئولان پرسپولیس از مسئولان انتظامی درخواست کرده‌اند که اتوبوس این تیم را اسکورت کنند تا اتفاق‌های دیدار با فولاد تکرار نشود. در آن بازی به اتوبوس پرسپولیس حمله شد.

دیدار دو تیم ساعت 19 در اهواز برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها