jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۷۵   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۸

حاشیه بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس

اهواز در تدارک جشن قهرمانی

اهوازی ها جام قهرمانی را مال خودشان می دانند. هواداران این تیم از همین اکنون آماده گرفتن جشن قهرمانی هستند.

اهواز در تدارک جشن قهرمانی

سایت جام جم ورزشی - در حالیکه فولاد خوزستان در تبریز باید به مصاف تیم گسترش فولاد تبریز برود فوتبالدوستان اهوازی در تدارک برگزاری جشن قهرمانی فولاد در اهواز هستند. فولاد در صورتی قهرمان خواهد شد که تیم گسترش فولاد را شکست بدهد و نفت تهران صدرنشین هم مقابل سپاهان امتیاز از دست بدهد.

* حدود 100 هوادار پرسپولیس مقابل هتل این تیم در اهواز تجمع کرده اند و پلاکاردی هم در دست دارند که از یدالله جهانبازی داور مسابقه درخواست کرده اند که در جریان بازی با استقلال خوزستان عدالت را رعایت کند.

*مسئولان پرسپولیس از مسئولان انتظامی درخواست کرده‌اند که اتوبوس این تیم را اسکورت کنند تا اتفاق‌های دیدار با فولاد تکرار نشود. در آن بازی به اتوبوس پرسپولیس حمله شد.

دیدار دو تیم ساعت 19 در اهواز برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر