jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۳۰   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۶

ستاره ایرانی تیم فوتبال فولام انگلستان در دیدار حساس روز شنبه این تیم برابر نوریچ نقش کلیدی را ایفا خواهد کرد.

اشکان دژاگه مرد کلیدی فولام در برابر نوریچ

سایت جام جم ورزشی - هفته سی و چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال در حالی روز شنبه آغاز می‌شود که در یکی از این دیدارها تیم فولام در ورزشگاه کارون کاتج پذیرای نوریچ است. جدال دو تیم یکی از سرنوشت‌سازترین دیدارهای فصل برای یاران دژاگه خواهد بود. نوریچ با 32 امتیاز تیم هفدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر است و فولام با 27 امتیاز در مکان هجدهم قرار دارد. فولام برای کاهش فاصله امتیازی خود با این تیم و افزایش امیدهایش برای ماندن در لیگ برتر تنها یک راه پیش روی خود می‌بیند؛ "شکست نوریچ".

به گزارش مهر سایت eplindex در آستانه این دیدار به بررسی شرایط دو تیم پرداخته و در گزارش خود از اشکان دژاگه به عنوان یار کلیدی تیم فولام یاد کرده است. در گزارش این سایت آمده است: "اشکان دژاگه در دوره فیلیکس ماگات به شکوفایی رسیده است. این بازیکن قبلا زیر نظر ماگات کار کرده و از همکاری با وی خاطرات خوبی دارد. این بازیکن در هر 58 دقیقه یک موقعیت گل خلق کرده و در شش بازی نیز سه گل زده است."

در این گزارش همچنین از گری هوپر مهاجم تیم نوریچ به نیکی یاد شد و البته تاکید بر این شد که نوریچ با زدن تنها 26 گل در طول فصل از خط حمله خوبی برخوردار نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها