jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۸۳۴۳   ۰۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۳
قوانین کشتی تا المپیک برزیل تغییر نمی کند


یک سایت در گزارشی مدعی شد قوانین کشتی تا المپیک 2016 برزیل دیگر تغییر نمی کند.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این گزارش به نقل از نوراوارد آراس تامیان مدرس روس فیلا آمده است: آخرین مقررات کشتی درجلسه هیئت رئیسه فیلا در اواخر فوریه سال 2013 میلادی مورد تایید قرار گرفت.

در این گزارش تاکید شده است که قوانین فعلی تا المپیک 2016 برزیل تغییر نمی کند اما احتمال دارد تا تغییرات جزئی در این قوانین که باعث افزایش جذابیت های کشتی شده است، انجام شود.

همچنین در ادامه این خبر آمده است جلسه ای مدرسان فیلا روز 30 مارس(11 فروردین ماه) و پیش از آغاز رقابت های قهرمانی اروپا در فنلاند برگزار می شود که این در جلسه در مورد نوآوری در قضاوت، انتخاب داوران برای بازیهای المپیک و برخی مسائل دیگر بحث، تبادل نظر و تصمیم گیری می شود.

برچسب ها: کشتی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها