jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۵۸۲۲۷ ۰۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۷:۳۰
حمایت مجری سابق تلویزیون از سریال «پایتخت 3»

حمایت مجری سابق تلویزیون از سریال «پایتخت 3رضا رشیدپور مجری سابق تلویزیون در متنی تقدیرآمیز ضمن حمایت از سریال «پایتخت 3» نوشت: همه ی شما میزان صراحت من در انتقاد از صداوسیما را میدانید . اما هرگز حاضر نیستم که حقیقت را فدای منافع شخصی کنم . هجمه عده ای خاص علیه سریال بسیار جذاب و متین پایتخت که انصافا با رعایت قابل تحسین مرز طنز و هجو اوقات شادی را برای میلیونها هموطن فراهم کرده ٬ ناجوانمردانه است .

اهالی فرهیخته و اصیل مازندران پیشانی شرف و اعتبار کشورمان هستند . نمی خواهم قضاوت عجولانه کنم اما حداقل میتوانم بگویم که راههای کم حاشیه تری هم برای جذب رای و تمدید نمایندگی مجلس وجود دارد !

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سیدامیر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۵
1. اوس موسی از نظر مازنی ها یك مرد اجنبی است لذا حضور وی در منزل نقی به مدت چندین شب متوالی جای سئوالی بزرگ است بماند و اینكه خانواده نقی به علت مهمان نوازی بهترین خدمت را به وی نموده و حتی او را همراه خود سفر می برند و ... . دروغ گویی اوس موسی برای یك خانواده ای كه مقید به اخلاق است یك سم است كه فیلم نامه به راحتی از كنار آن گذشته است
چه تناسب فرهنگی در فیلم نامه ارائه شده كه یك خانم چینی با یك آقای به ظاهر خوش تیپ قصد ازدواج دارند !! آیا تلویزیون قصد دارد با این عمل ازدواج بیشتری را رقم بزند
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر