jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۴۱۲۴   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۱

رئال شایسته پیروزی بود

آنچلوتی: مواظب صدرنشینی هستیم

رئال مادرید با پیروزی سه بر صفر مقابل لوانته موقعیت خود را در صدر جدول رده بندی لالیگا مستحکم کرد

آنچلوتی: مواظب صدرنشینی هستیم

سایت جام جم ورزشی - کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید پس از بازی گفت: ما قصد داریم در تمام دیدارها به پیروزی برسیم. از همان ابتدا بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادیم و تا پایان جنگیدیم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. رئال در این دیدار از هر نظر خوب و شایسته کسب این پیروزی بود.

وی افزود: ما مواظب این صدرنشینی هستیم و اجازه نمی دهیم رقبا آن را از ما بگیرند. باید به پیروزی در دیدارهای آینده فکر کنیم. هیچ وقت فراموش نمی‌کنم که با بارسلونا شش امتیاز در صدر جدول رده‌بندی اختلاف داشتیم. زمان سختی بود چرا که با صدر جدول فاصله زیادی داشتیم، اما خوشبختانه نه تنها این فاصله را جبران کردیم، بلکه الان با چهار امتیاز اختلاف نسبت به این تیم در صدر جدول قرار داریم. رئال در لحظات خوبی به سر می‌برد. امیدوارم که درخشش شاگردانم در دیدارهای آینده هم ادامه یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها