jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۳۰۷۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۳

خوآن ماتا بازیکن گران قیمت و اسپانیایی منچستریونایتد در حالی که تنها دو ماه است در این تیم بازی می کند تبدیل به محبوب ترین بازیکن این تیم شده است.

ماتا ، محبوب ترین بازیکن منچستریونایتد

سایت جام جم ورزشی - منچستریونایتد پرطرفدارترین تیم فوتبال جهان است و از همین رو انتخاب خوآن ماتا به عنوان محبوب ترین بازیکن کنونی این تیم در سراسر دنیا می تواند بهترین خبر برای او باشد. ماتا نه تنها محبوب ترین است بلکه از نظر هواداران این تیم در سراسر جهان بازیکن برتر این باشگاه در ماه فوریه به شمار می رود. او روز گذشته جایزه خود را از مسئولان باشگاه دریافت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر