jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۲۹۸۴   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۸:۳۹

فردا استراحت، صبح شنبه حرکت به سمت ساری

دایی به سرخپوشان برنامه داد

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس صبح روز شنبه برای برپایی اردوی چندروزه عازم مازندران خواهند شد.

دایی به سرخپوشان برنامه داد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ علی دایی در پایان تمرین امروز برنامه تمرینات سرخپوشان در اردوی مازندران را اعلام کرد.

بر این اساس سرخپوشان روز جمعه به استراحت خواهند پرداخت و ساعت 8:30 روز شنبه با حضور در ورزشگاه شهید درفشی فر با اتوبوس عازم شهرستان ساری شده و در هتل اسکان خواهند یافت.

سرخپوشان در روزهای بیستم و بیست و سوم اسفند در دو دیدار تدارکاتی به مصاف تیم های صدرای نکا و نساجی مازندران خواهند رفت و در سایر روزها به تمرین خواهند پرداخت.

دو بازی تیم پرسپولیس در تورنمنت جام سرداران شهید استان مازندران در استادیوم شهید مدنی قائم شهر برگزار خواهد شد.

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس 24 اسفند به تهران برمی گردند و برای بازی دوستانه با تیم شیراک که روز بیست و هشتم اسفند برگزار خواهد شد در روز بیست و شش اسفند ماه عازم ارمنستان می شوند.

سرخپوشان یک روز پس از بازی با شیراک به تهران بازخواهند گشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر