jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۳۱۲   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۴۱

آقای خاص از پیروزی بر تیم اشکان دژاگه می گوید

مورینیو: برای قهرمانی کار زیاد داریم

در یکی دیگر از دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر تیم چلسی موفق شد میزبان خود فولام را سه بر یک شکست بدهد، تیمی که اشکان دژاگه را در اختیار دارد.

مورینیو: برای قهرمانی کار زیاد داریم

سایت جام جم ورزشی - خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی در کنفرانس خبری پس از دیدار گفت: شورله(بازیکن آلمانی چلسی) خیلی با چلسی هماهنگ شده است. او د ر این دیدار توفانی به پا کرد و سه گل زد. او مطمئنا در دیدارهای بعدی هم می تواند همین کیفیت را به نمایش بگذارد.

مورینیو درباره عملکرد چلسی گفت: چلسی نیمه نخست بد بود اما برعکس در نیمه دوم عالی ظاهر شد. اکنون چهار امتیاز بیش از آرسنال داریم که از این موضوع خوشحالم. منچسترسیتی دو بازی کمتر از ما انجام داده و اگر هر دو را با پیروزی پشت سر بگذارد می‌تواند جای ما در صدر را بگیرد. از نظر من، چلسی صدرنشین لیگ نیست. ما به خاطر شرایط موجود در صدر قرار گرفته‌ایم. هر چه هست ما برای اینکه به قهرمانی برسیم کار زیادی داریم.

آندره شورله در دقیقه‌های 52، 65 و 69 موفق به گلزنی برای چلسی شد و تنها گل فولام را نیز جانی هایتینگا در دقیقه 74 وارد دروازه میهمان کرد. بدین ترتیب چلسی با 63 امتیاز همچنان در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و فولام هم با همان 21 امتیاز در رتبه بیستم باقی ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر